Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagyon szűk puncis lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon szűk puncis lányok milyen méretet kedvelnek általában? Ha lehet hossz/ vastagság formában írjátok kérlek.

Figyelt kérdés
Testalkatot, magasság, súly, mell, derék, csípő méretet is írjátok kérlek

2015. júl. 23. 16:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16cm nekem elég :) a vastagság meg legyen átlagos. Ne is legyen bébirépa, de tul vastag se 17/L
2015. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

Nincs olyan, hogy nagyon szűk punci, csak nem kellően felizgult lány-nő.:)

Ha egy lány-nő kellően fel van izgulva, akkor a kicsitől, az egészen nagyig is képes befogadni. Jó, nem egy extrém méretet, de eléggé ki tud tágulni, hogy befogadjon egy nagyobbat is.

2015. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Kedves 2#!


Vannak különbségek, óriási különbségek.

2015. júl. 23. 16:14
 4/21 A kérdező kommentje:
1# milyen testalkatú vagy? Pl. 16/4?
2015. júl. 23. 16:15
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

"Vannak különbségek, óriási különbségek."

Persze, de nem a szűk dolog terén.

Vannak nők, akik könnyen felizgulnak, tudják, hogy mi a jó nekik, nyitottabbak, éppen ezért a szexet is jobban élvezik, könnyebben kitágulnak.

Én speciel alapból szűknek indulok, de ha közben teljesen fel vagyok turbózva, hát az igen nagy méretű vibrátoromat is betolom, vagyis inkább a párom megteszi, amolyan játékból!:)

Szóval egyéb kérdés?:)

Ha te voltál olyan nőkkel, akik nagyon szűkek voltak és fájt nekik netán végig, akkor ők tuti nem voltak kellően ellazulva és beindulva!:)

2015. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Te csak a te puncidat ismered vszeg. Van aki szűk több orgazmus után is és a max terhelhetőség közepes méretnél megáll.
2015. júl. 23. 16:23
 7/21 anonim ***** válasza:
Én szűk vagyok, tehát a behatolás vastagabb pénisszel nehézkes, de utána már nem okoz gondot. Barátomat hosszra is, vastagságra is eléggé bőkezűen látta el a természet, de nincs vele gond, csak óvatosan kell behatolnia. Utána aztán már mehet tövig is. :) Azt meg kimondottan élvezi, hogy jó szorosan feszül rá a hüvelyem. :)
2015. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Milyen alkatúak vagytok sszűk puncis lányok?
2015. júl. 23. 16:27
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

"Te csak a te puncidat ismered vszeg."

Biszex vagyok, szóval volt már dolgom nővel is, nem is egyel, szóval hidd el, hogy olyan nincs, hogy nagyon szűk punci, max. kevésbé izgató partner vagy kevésbé izgató szex!:)

2015. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Akkor női hüvelyek mind egyforma méretűek? Pl. Egy férfinek 18,5 /5,2 a mérete kb 30 lányból 2 vágyik nagyobbra a legtöbbnek megfelelő és 3-4 lánynak hosszas előjáték után óvatosan tudja berakni és csak nagyon finoman tudja mozgatni az elején... Akkor nincs különbség?
2015. júl. 23. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!