Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vannak a lányok abban a...

Miért vannak a lányok abban a képzetben, hogy őnekik semmit se kell tenni, hanem a férfinak kell őt meghóditani, nekik kell a csaj után menni stb? Miért lett ez a kényelem?

Figyelt kérdés

Lányoktól hallom, hogy ő nem megy férfi után. Akkor se ha tetszik neki? Lányok, ti inkább otthagyjátok a fiút, aki szimpi nektek, csak mert ti királynők vagytok és nem a ti dolgotok elvileg megszerezni a másikat?


Mitől lustultatok be ennyire? Mit játsszátok a nagy embert, hogy ki kell nyalni a s*ggeteket? Mit kényelmeskedtek?


Miért várjátok lányok, hogy alátok pakoljanak mindent, miközben ti csak vagytok? Nektek nem kell tenni semmit?!



2014. ápr. 25. 21:06
1 2
 1/17 Mr. Truth ***** válasza:
96%
Azért van mert a homlotokotokra van irva hogy földig alázkodtok egy pináért...
2014. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha te ennek az ellentette vagy(máskülönben miért is vethetnéd meg ezt a hozzáállást), akkor hol a probléma? Hisz így is nyitsz feléjük és aki úgy akarja azzal összejöttök.

Ha pedig nem ilyen nyílt vagy, akkor saját magadat is szidod éppen;)

2014. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Mert ha nekem csajként kéne utánad mennem, h "megszerezzelek" és össze is jönnénk, én akarnám irányítani az egész kapcsolatot ( és irányítanám is) mert onnantól kezdve nem tekintenélek férfinak, hogy én mentem utánad. Bár ha belegondolok innentől kezdve meg már nagyon mindegy. Rád se néznék, mivel nem tekintelek férfinak.. A pasik küzdjenek meg a nőkért. Így van az idők kezdete óta, maradjon is így! Ámen.
2014. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Előzőt kiegészíteném, nyilván mennék utána egy ideig, de ha kéreti magát ( ami valljuk be elég gáz) akkor szevasz. Mindkettőnek tennie kell, az első lépés lényegtelen, de a második lépést a másik tegye megy.. érted mire gondolok??
2014. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Értem amúgy.


Csak miért van olyan, hogy a csaj kikéri magának ha kezdeményezni kell? Nem azt mondom, hogy teperjen utána, bár az is felőlem tökmindegy, de nyithat ő is, de a férfié a végső szerep.


Oké, a férfinak kell hódítani alapesetben, de erre nem ülnek rá a lányok manapság?

2014. ápr. 25. 21:46
 6/17 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló te az első lépést hogyan érted, pl rá kacsintasz a lányra vagy pedig segítőkész vagy vele?
2014. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Ne várd, hogy a sült galamb a szádba repüljön...


Nem lustaságból csináljuk ezt, egyszerűen irtó r*bancos és szánalmas szerintem, ha egy csaj lohol egy pasi után... meg a fiúk sem veszik komolyan az ilyen nőket, egyszerűen átmennek rajtuk és dicsekednek hogy "na ez is megvolt".


Én úgy vagyok vele, hogyha a fiú nem jön oda hozzám, akkor gyáva és igazából nem is tetszem neki annyira, hogy udvaroljon nekem. Én meg tuti nem fogok udvarolni egy fiúnak, max egy mosoly, pillantással jelzem, hogy szabad a préda.

A fiúkban kell meglennie a vadászösztönnek és nem a nőkben.


Csak egy vélemény.

2014. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

4- vagyok. Ha rákacsintasz egy lányra (és én lány vagyok) akkor sok minden lejátszódhat a fejébe. Pl.

-Jaj de cuki, rám kacsintott ( de ez a legvalószínűtlenebb)

-Úristen, ez mi a *szt kacsingat? Jézusom.. (a beképzelt)

-Miért kacsint rám? Szórakozik velem? (A félénk)


szval a kacsintást nem ajánlom.. abból a bevállalósabb fajtából kapsz egy menetet..


Inkább légy segítőkész, nyisd ki neki az ajtót, mosolyogj rá, néha egy egy szóval szólj hozzá valami poénosat. (Ez nálam mindig bejön, mert birom a humoros fiúkat, és ha a csaj olyan mint én, onnan nyert ügyed van, mert jópontal indulsz, ha viccelődsz.. csak ne az ő kárára..

2014. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Értem :) Köszi 4-es!
2014. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. 4.
2014. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!