Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertek olyan oldalt/oldalaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan oldalt/oldalakat ahol valós sexpartnert lehet keresni, nem pedig fizetett lányokat?

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 15:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha átlagos férfi vagy esélytelen.

Egy átlagos nőre 10x több és jobb hapsi fog írkálni mint amilyen te vagy.

Én évekíg próbáltam de felesleges....

Megtehetik, hogy válogassanak, és meg is teszik.

25f

2015. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, csak a 15 évvel ezelőtti viszonyokra tudok apellálni. Netrandi, Randivonal, Páratlan, NLC, stb. Ezek közül már egy sincs?
2015. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nehéz...
2015. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#10


Igen, vannak nők, akik ingyen szexelnek.

Nekem több rengeteg ilyen partnerem volt, akiket goldengate-en vagy eropolis-on ismertem meg. Jó, a többségük párban volt és harmashoz kerestek pasit. De volt több egyedülálló nő is.

Akik párként keresnek, azoknál szerintem egyszerűbb bevágódni, bár ők is sok száz üzenetet kapnak naponta. Utóbbi esetben a férj is jelen van az aktusnál, sőt beszáll, ha nem is biszex, akkor is. Ha ez zavar, akkor ez nem neked való.

Esélyed akkor van, ha

Jóképű vagy (turcsi orrú, semmilyen arcú fiúkkal senki nem akar szexelni)

Magas vagy (180 cm felett kezdődik a férfi sok nő szemében)

Sportos testalkatod van, tehát ruha nélkül is jól nézel ki

A közelükben laksz, nem az ország másik végében (senki nem távkapcsolatot keres, hanem szexet)

Tudsz helyesen írni és intelligensen beszélni (akinek kilóg a kapa a szájából, azt elég hamar lepattintják)

Ápolt vagy (fogaid ápoltak, ápolt az arcbőröd, nincs szájszagod, borotvált a nemi szerved, sőt általában a teljes szörtelenség feltétel)

A szexkapcsolatot kereső nők és párok se csúnya, elhanyagolt, alkesz, kövér, öreg embereket keresnek.

És hát a szerszám mérete se mindegy.


Nekem több, mint tíz párral és egy pár nővel volt ilyen kapcsolatom. Nem mind volt fiatal, voltak negyvenes párok is, nem mind volt nádszálvékony, volt egy pár kövér (de széparcú, ápolt) feleség is, akinek a férje keresett házibarátot.

Ha jóképű, magas, sportos, intelligens, nagyfarkú srác vagy, akkor lesz sikerélményed. De ez a rendes párkapcsolatokra is áll...

2019. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!