Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Miért tetszik nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért tetszik nektek a kis mell, és a csupasz punci?

Figyelt kérdés
Nem vitát indítani akarok,csak érdekel.

#kis mell #nem mell
2015. júl. 25. 00:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%
Nekem inkább a nagy mellek ha lóg-ha nem,és a közepesen szőrös saláta punci az ideál :-D
2015. júl. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
42%
A nagy mell undoríto. A kicsi feszes sohasem fog ugy logni mint a nagy . Es amugy is a nagyellen undorito a párizsi meretű mellbimbóudvar meg a hasig érő megnyúlt dinnyék.
2015. júl. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a nagy popsi/nagy mell tetszik csupasz puncival.
2015. júl. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%
Nincs rá magyarázat! Egyszerűen nekem annál jobban bejön egy cici, minél kisebb. A nagy csöcsöket meghagyom Al Bundynak, engem nem hoz lázba úgy, mint egy félmaroknyi hetyke kis cickó. A punci meg szerintem kopaszon a jó, szőrtelen vénuszdombbal, szőrtelen nagyajkakkal.
2015. júl. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 aladar12 ***** válasza:

a cici általában a hozzá kapcsolodó személy miatt tud tetszeni, ha kicsi.

a csupasz punci nem annyira számít, inkább fazonosat preferálom.

2015. júl. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ahány férfi, annyi cici ideál van, és mégis kedves nekik mindegyik. Olyan, mint a kedvenc kaja; el lehet vitatkozni a fűszerezéséről, de minden változatban a kedvenc kaja marad. Gyanítom, a tied nagy. A férfiak többségének ez jön be, ne keseredj el, csak mert találkoztál pár bunkóval, aki játszotta az agyát. Hidd el, egy hónap cici-elvonókúra után a pöttyös labdára is rámozdulnának. Pont a legnagyobb szájúaknak rántja le leghamarabb a szemét a cici-mágnes, majd figyeld meg! Az éretlenebb fiúk ettől nagyon zavarban vannak, mert önkéntelen reakció, akár az erekció, (még rímelt is) és a hőzöngéssel ezt leplezik.

A borotvált punci divat, a lányok kezdeményezték, a fiúknak meg bejön. Amikor én „találkoztam” az első puncikkal, még mind szőrös volt, de nem gyengén, és abban a formában is éltünk-haltunk érte. Viszont a szőr el is takart mindent. Valóságos kis Bermuda-háromszögek voltak. Már jócskán nem voltam szűz, a számon sem, mire rendesen láttam egy csiklót. Pedig a férfiak vizuális típusúak mind, a látvány fontos része az örömnek. Hát ezért jön be a borotválás. El sem tudok képzelni szebbet, mint amikor egy sima dombocska kis réséből kikandikál egy kicsit a kisajak, meg a csikló. 38F

2015. júl. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem tetszik a kis mell.
2015. júl. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mert az kislányos, szexi, fiatalos és kívánatos. :)
2015. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
imádom a kis mell csupasz punci párost és igen azért mert kislányos.. csajom is ilyen...
2015. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Scav ***** válasza:
a kis mell azért tetszik, mert olyan kis aranyos, csinos. A nagyobb, lógó mellekről már a tehén tőgye jut eszembe. A csupasz punci mellett nekem a fazonra nyírt és a rövid szőrű tetszik. Csak a full hosszú, elhanyagolt szőr nem jön be.
2015. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!