Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem a szlovák nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem a szlovák nők a legszebbek?

Figyelt kérdés
A tiszaújvárosi strandon rengeteg szép szlovák nőt láttam tegnap. Magyarok közt is van szép, de a szlovákoknak nagyon szép az alkatuk, és kevés, vagy szinte nincs is hiba van bennük. Nagyon jó a genetikájuk én úgy gondolom. Közismert tény, hogy a szlovákok ősei több szláv elemből álltak össze. Szerintem ezért olyan különlegesen szépek. Ezáltal beltenyészet sem volt náluk, nem úgy mint a briteknél. Meg is látszik rajtuk. :)

2015. júl. 25. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is tetszene egy szlovák lány ha eljönne velem nyaralni! :) Viszont a beltenyészettel kapcsolatban nincs igazad, mert ha a hegyekben élő szlovákokat vesszük ők nem igazán keverdhettek, és ott is azért át ment mindenki, török is magyar is német is osztrák is. Ha gondolod privátban megbeszéljük
2015. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem, a magyarok, de köztük is Én vagyok a legszebb
2015. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bizonyítani is kellene kedves kettes.
2015. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Én szlovákiai magyar vagyok, Komáromtól nem túl messze élek, illetve egy ideje már sokat vagyok Budapesten is. Egy kicsit fáj ezt mondani, de néha én is úgy érzem, hogy a szlovák lányok sokszor szebbek, mint a magyarok. Mondják azt, hogy magyar nők a legszebbek, de úgy érzem, hogy az utóbbi években mintha romlott volna a helyzet. (Egyébként egy ukrán haverom azt állítja, hogy Ukrajnában, Kijevben sokkal több a szép lány. Persze lehet, hogy máshoz van szokva, más az ízlése, de azért lehet abban is valami.)

Most sok a kampány, hogy igenis minden nő szép, meg jön a sok jófiú aki ezt mondja, de sajnos a valóság nem ez. Igenis vannak csúnya nők! És ez igenis sokszor a testsúllyal, a test arányaival van összefüggésben! Könnyebb azt mondani, hogy a duci is szép, mint lefogyni. Van akinek az tetszik, de nem a többségnek. És nem az anorexiás modellek az ideáljaim, hanem a szép formákkal rendelkező hölgyek (nem kell az óriás mell!). Az átlagos testalkatúak szépek. Sajnos Magyarországon súlyos probléma lett az elhízás. Ez nem csak hogy nem szép, hanem egészségtelen testet is eredményez! Szlovákiában szerintem valamivel jobb a helyzet ilyen tekintetben. Egy ami nem annyira tetszik a szlovák lányokban, nőkben az a hegyes, keskeny orr.


Hajrá lányok, szedjétek össze magatokat, mert közületek szeretnék én is párt választani, ahogy a legtöbb magyar pasi is! ;)

2015. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát köszi, ez jól esett. :D Amúgy a baráti körömben tényleg jóformán csak bombajó csajok vannak. :)Meg a suliban is..

17/L

2015. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Kár, hogy a szlovák nemzet nem létezik, csak elszlávosodott magyarokról beszélhetünk...
2015. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Szlovák csajok a legjobbak és kész. :D
2015. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Magyarok nem is éltek ott csak dél Szlovákiában, de már ott se nagyon élnek. Nem beszélhetünk semmilyen elszlávosodott magyarokról.
2015. júl. 25. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom megvan a töri PhD.
2015. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
xd
2022. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!