Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, akit még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akit még izgat ez a gondolat?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már, hogy srác küldött magáról képet (nem csak itt, és nem nem arról :) ), és azért nincsenek nagy igényeim, ami fontos hogy legyen érett képről nézve is, és vagy átlagos (nem edzett, hanem normális alkatú srác), vagy edzett legyen az adott illető. (azaz kövér és sovány srácokra ez nem vonatkozik).


Szóval ha beszélek mondjuk egy ilyen sráccal, sokszor képzelem el, hogy átjön és megdug. Teljesen ismeretlenül. Mindig bennem van egy bizonyos kép, pozitúra hogy bejön és csapatja nekem és valahogy ez baromira felizgat.


De a legfontosabb ami miatt felizgulok rá, az az hogy "idegen". Azaz a külsején kívül semmit sem tudok róla.


Másnak is vannak ilyen vágyai? Mármint ez megmarad vágy szinten nálam, csak furcsának vélem őket.


2015. júl. 25. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Na most kapsz egy rakas kepet :D
2015. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy megnyitnám őket... sokan csak úgy bedobják, aztán ott a nemiszerv. Az meg nem érdekel :) Még ebben az esetben sem.
2015. júl. 25. 20:17
 3/7 anonim válasza:
De jo hogy vannak ezzel masok is igy engem is ez indit be hogy idegen :-D:-D
2015. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon beindít. Sokszor szoktam fantáziálni ilyesmiről. Ugyhogy nyugi nem vagy egyedül :) 24/L
2015. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én így vagyok a kommandósokkal! [link]
2015. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van iylen
2021. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább ismerős srácokkal szeretem elképzelni, akik valami miatt nem elérhetőek
2021. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!