Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez vajon miért lehet? (Többi...

TheDonut kérdése:

Ez vajon miért lehet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egy hónapja beszélek egy lánnyal, akivel nagyon jóba lettem. Eleinte is feltűnt, de azóta az egy hónap óta teljesen általánossá vált, hogy ugyanarra gondolunk, vagy ugyanazt mondjuk ki (egyszer-kétszer ugyanazt tettük). Az érdekes, hogy eddig igazán Facebookon beszélgettünk, nem nagyon találkozunk, de most voltunk egy táborban. Facebookon kevésbé, míg a tábor alatt 20-25-ször is előfordult. Korábban mások is raktak ki ilyen kérdést, de ők kb minden nap találkoznak, amíg mi nem.

Lényegében ilyen gyorsan, ilyen dolog, így hogy, és miért alakulhatott ki?

Még hozzátenném, hogy keresztények vagyunk mind a ketten, és aki tud valami ilyesmit az Isten munkájáról, hogy mit szeretne ezzel mondani, az légyszi írja le, hogy hogy gondolja. (Ezzel nem azt szeretném mondani, hogy aki ellenzi/nem hiszi Istent ne válaszoljon. Nagyon szívesen elolvasok minden választ, és aki szeretne, privátban is megbeszélhetnénk).


A válaszokat előre is köszönöm!! Sokat segítenek!

15/F



2015. júl. 19. 17:04
 1/2 anonim válasza:

Nos lehet én vagyok a hülye de nem értem a kérdést :D

Sok lehet bennetek a közös és ettől összeilletek . Ha tetszik neked hívd el találkozni ne egyfolytába a hálón beszélgessetek mert kis idő és egymásra untok ezt tapasztalatból mondtam .

2015. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem én se nagyon ,de nekem is ,úgy tűnik ,hogy jól össze illetek.
2015. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!