Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mitől van, hogy arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől van, hogy arra ébredtem fel, hogy elmentem álmomban? Nekem sosem volt hüvelyi, akkor ez most az volt? Csak az lehetett

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát mit ne mondjak, irigyellek. :D

Én mindig a csattanó előtt ébredek fel.. :D

2015. júl. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megtréfált kicsit a tested egy szexuális álom során, erről lehet szó.:) irigyellek bevallom.:D
2015. júl. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Aniiiita96 ***** válasza:
Nekem is volt ilyen ,tobbszor is. Az volt:)
2015. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már. Miből gondolod, hogy nem csiklóorgazmus volt?

Egyébként azt mondják az okosok, hogy a hüvelyi orgazmus is a csiklóból indul ki.

2015. júl. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azért mert nem nyúltam magamhoz
2015. júl. 26. 01:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Na de a hüvelyedbe se nyúltál... Ez inkább arra bizonyíték, hogy az elsődleges nemi szervünk az agyunk.
2015. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mentem már el úgy ébren, hogy nem nyúltam magamhoz.:)

Álmomban meg (hál'ajóistennek) gyakori, hogy elélvezek, de én ugyanolyannak érzem, mint a csiklóorgazmust.:)

18/L

2015. júl. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is el szoktam élvezni álmomban, de van, hogy megébredek és akkor élvezek el. Vagy álmomban is orgazmusom van, aztán hirtelen megébredek és élőben is. És nem nyulok magamhoz. Fiu vagyok. 18/F
2015. júl. 26. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!