Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka 2-szer arra ébredtem...

Éjszaka 2-szer arra ébredtem hogy kő kemény a hasam elmentem pisilni és elmúlt! Megijedtem! Csak éjszaka fordult elő! Elnyomtam alvás közben, vagy köze van a pisiléshez? 20h km

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez teljesen normális! :) Ahogy telik az idő, egyre többször fog keményedni a pocid. Lehet, hogy van köze a pisiléshez, ezt nem tudom, de a keményedés normális jelenség!


Boldog babavárást!

2010. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Azt hittem ez még korai!
2010. aug. 19. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az elsővel a 14. héttől volt így. Azért említsd meg a dokidnak. Én szedtem Magnéziumot rá.

(Most a másodikkal a 14. hétben vagyok.) :)

2010. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 35 hetes vagyok, és eddig kétszer fordul elő keményedés éjszaka, ami elég ijesztő volt.Pedig nem vagyok az a keményedős fajta, napközben mindig puha a hasam.Nekem ennyi idősen még nem jelentkezett, de biztosan nincs baj.Én is ilyenkor elmentem WC-re, bevettem egy Magne B6-ot az éjszaka közepén, mert nem volt jó érzés, hogy olyan a hasam, mint a kő.Visszafeküdtem ,és elmúlt.A magnézium nagyon jó rá.
2010. aug. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


12+4 hetes vagyok, először a 11. héten fordult elő, aztán két napja már délután is, elmentem az orvoshoz, azt mondta nincs baj. Szedem a magne b 6ot 3*1be az elejétől, azt mondta a védőnő, az jó rá, és hogy bármikor bevehetek egyet pluszba, mert van aki 3*2-t szed, azt is mondta, hogy napi 2-4 keménykedés teljesen normális.

Azért emiatt tegnapelőttől itthon maradtam. A dokim szerint ha az embernek fáj és keménykedik a hasa, és még stresszel is, akkor nem való a munka....

2010. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!