Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti már feküdtetek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti már feküdtetek le pasival első randin? És mi történt azután a ''friss''kapcsolattal?

Figyelt kérdés
Én nem feküdtem le első randin,és a pasi leléppet pedig ugy nézet ki mintha már ''meg akarta volna kérni a kezem''?Nem értem én ezt ha elsőre lefekszem rib**c vagyok,ha nem akkor többet nem néz rám:( 23L

2015. júl. 26. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ha meg lefeküdtél volna vele akkor meg azután lépett volna le.
2015. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet nem néz rád, akkor csak lyukra játszott. Ez van.
2015. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Első randin még csók se. Avagy az nem randi, hanem egy éjszakás kaland.
2015. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kiszámíthatatlan. Feküdtem már le pasival többedik randin, és eltűnt utána, meg feküdtem már le pasival buliban, és házasság lett belőle. Ne keress logikát ott, ahol nincs!
2015. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ő csak szexelni akart ezek szerint :/
2015. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
szerintem mindenképpen undorító ha valaki az első randin szexxel, akár együtt maradnak, akár nem. Az egyik rokonom ezt csinálta és borzasztóan kiábrándultam belőle. Ha többet nem néz rád amiatt hogy nem mentél el vele, akkor mehet a enébe a pasi...szerintem legalábbis
2015. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez eléggéfura lesz denekem anxám és a nevelőapám bevallotta hogy azelső randi után lefeküdtek már vagy 4,5éve együtt vannak és anyám szült neki 1 gyereket
2015. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#6-os válaszoló, szíved joga, hogy azt tarts undorítónak, amit csak akarsz, de az ember egy bizonyos kor felett eljut oda, hogy úgy élje a szexuális életét, ahogy az neki, és a partnerének a legjobb, és ebben a legkevésbé fogja az befolyásolni, hogy egy gyk-s felhasználó, vagy egy rokon kislány ezt elfogadja-e, vagy sem.

Nekem általában az a vicc szokott eszembe jutni, amikor a kakas kergeti a tyúkot a baromfiudvarban, és azt mondja neki, hogy minek futsz, te buta, úgyis elkaplak. Mire a tyúkocska azt feleli: tudom csak futok egy kört, nehogy qrvának nézzenek.

2015. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Volt egy 2 évig tartó párkapcsolatom, rögtön első alkalommal szex volt.

Volt egy 8 hónapos kapcsolat, ott a második alkalommal volt szex.

A jelenlegi párommal lassan 10 éve vagyok együtt, vele azt hiszem a 3. vagy 4. találkozás alkalmával volt szex, ez a megismerkedésünket követő 2. héten volt.

És volt szexkapcsolatom is, aminél nyilván az elejétől fogva le volt tisztázva, hogy csak szex, semmi több.

Én azt gondolom, hogy ha valaki komoly kapcsolatot akar tőled, szimpatikus vagy neki, kedvel, akkor teljesen mindegy, hogy mikor lesz meg az első szex, az első randin vagy a 10. alkalommal, akkor is keresni fog és szeretne veled kapcsolatot.

2015. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nyilvan igaz amit az utolso irt, csakhogy en elobb megvarnam hogy kideruljon hogy komoly-e a dolog es csak utana a tobbi. Mert szamomra a kapcsolat nemcsak a testi vagyak kielegitesere szolgal hacsak nem vagy annyira lelkiszegeny. Szamomra a szex a szerelem bteljesulese es nem forditva. Itt a gyk-n mindenki elmondja a velemenyet es nem kell ezert lehurrogni
2015. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!