Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idősen volt életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idősen volt életetek első nagy szerelme egybekötve az első komoly kapcsolattal? Mennyi idő után éreztétek, hogy "laposodik" a kapcsolat, vagy hogy a párotok már kicsit unatkozik mellettetek? Végül vége lett, vagy megoldottátok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13 évesen, 4 hónapig tartott. A lány szakított, szokás szerint.
2012. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem az első nagy szerelmem volt, csak szerettem a srácot, 16 (majdnem 17) évesen jöttem vele össze éééés hááát olyan fél év, vagy 7 hónap után lett unalmas... 9 hónapig voltunk együtt, de nem ezért szakítottunk
2012. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Oviba, középső csoportos koromba. Akkor teljesen komolyan gondoltam.

Úgy lett vége, hogy más általános iskolába írattak minket.

2012. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. szerelmem az első akivel kapcsolatom is van. Vele 2 éve járunk lassan, nincs gond.

21L

2012. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem az első szerelmem aki 15 éves volt és én is annyi voltam 23 éves korunkig voltam vele együtt és a 7. évben már laposodott.
2012. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az 1. nagy szerelmem 15 évesen volt, még mindig együtt vagyunk, de igen már laposodik. Nem csinálunk semmi, és le se feküdtünk még mert a barátom szerint túl fiatalok vagyunk, meg fél bemenni a boltba gumit venni, nehogy valami ismerős meglássa és elmesélje az anyukájának -.-

Ezen kívül akkora bunkó velem, hogy az már fáj. És szenvedés az egész mégse vagyok képes otthagyni.

18/L

2012. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nem semmik vagytok :O
2012. szept. 9. 11:19
 8/16 anonim válasza:
életem nagy és első szerelme a jelenlegi partnerem :D lassan 1 éve boldogítjuk egymás fejét, és remélem, hogy még boldogítani is fogjuk minimum plusz 1 évig.
2012. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16 évesen jöttünk össze és majdnem 3 évig voltunk együtt. Nem amiatt let vége, hogy ellaposodott volna a kapcsolat, hanem azért, mert közben felnőttem és megláttam olyan dolgokat, amiket előtte nem (vagy nem akartam). És bár tuom, hogy akkor nagyon szerelmes voltam és ha most ismét annyi idősen ott lennék, akkor megint belemennék életem nagy tévedése volt, ahogy ennyi idősen látom. Egyszerűen egy s3ggfej volt a srác velem végig, csak én akkor úgy gondoltam, hogy ez belefér, vagy hogy biztos ez a természetes, nem tudom, mindenesetre olyan dolgokat tett velem, amiket ma sem hiszek el, hogy valaha eltűrtem...
2012. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17 évesen az első igazi nagy szerelem:) 2 és fél éve vagyunk együtt, és nem érzem úgy, hogy laposodna:) mindig meglepjük egymást valamivel:D
2012. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!