Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi volt az eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt az eddigi legdurvább, extrémebb szex élményetek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nálam a Balatonban történő még mindig viszi a prímet, pedig tavaly volt. :) Ez inkább extrémebb, mint durvább. Vad szexekben volt még részem, de csak amolyan átlagos kereteken belül, falhoz csapós, hatalmas bumm módon.
2015. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szbsd F válasza:
12%
Engem a tavaj karacsony kornyeken szopot le a baratnom egy barban a sarokban ultunk az asztalnal a hatunknal meg biliardosztak . utana meg le leptunk onan es a sotet eszakaban fojtatuk az egyik sikatorban a sotetben tolunk 5 metere meg jotek mente az emberek nagyon izgi volt ! rengeteg ien extrem tortenetet tudnek meselni es nem kamu !!
2015. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Egy volt barátom (nem párom, egy nagyon jó barát, akivel szexeltünk is néha) rávett, hogy bevonhassa a haverjait is egyszer a buliba. Pontosabban 1 haverrol volt szó, én belementem, de végül 2 haver is érkezett és mivel előtte elég sokat iszogattunk akkor már nem mondtam nemet.

Az egyik egy átlagos srác volt, de a másik (aki nem volt betervezve) egy 2 méter magas legalább 120 kilós izmos, tetovált, hosszú hajú vadállat volt.

Úgy megrakott, hogy majd szét estem, kézbe vett, magához szorított úgy, hogy fejjel lefelé voltam és úgy szopatott tövig, a melleim közé tette, közben pofozgatott, megrakott elölről is, hátulról is, a másik 2 srác már rég kidőlt, de ő még mindig bírta, pedig már 2-szer elment (egyszer bennem, egyszer pedig a melleim közt).

Azt se tudtam már, hol vagyok, alig kaptam levegőt és megszámlálhatatlan sok orgazmusom volt, de ő még mindig pumpált teljes erőből, harapdálta a melleimet úgy, hogy az egyik ki is sebesedett és egy nagy karmolás lett a hátamon.

A harmadik élvezés végül a számba ment le a torkomig úgy, hogy majdnem elhánytam magam. Aztán még kézzel tovább izgatott... mit izgatott, szétrázta a p**ám úgy, hogy spricceltem, miközben a számba köpködött és a másik kezével a melleimet gyömöszölte.

Igazi, állatias szex volt, amit azóta rengetegszer megismételtünk vele kettesben és többesben is.

2015. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, gratulálok!
2015. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyorshajtó hölgy és rendőrbácsi szerepjátékoztunk barátommal. Volt bilincs erőszak análszex. Jó volt. Talán ez volt a legextrémebb nekem. :D
2015. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

aazz iiggeenn mik vannak....


iylenkor sokszor elkorcsosultnak érzem az emberi fajt.


félreértés ne essék, mindenki csinál amit akar, de nálam ez már kemény. pedig nem vagyok prűd!

2015. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!