Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hány orgazmust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hány orgazmust bírtok egymás után? (És mennyi ideig? )

Figyelt kérdés

Kérnélek benneteket, hogy korotok megadása mellett válaszoljatok. Köszönöm.


Amiért kérdezem. (43F) Nem tudom, hogy az idő előrehaladtával, vagy a párom miatt vagy mi miatt egyáltalán, de utóbbi időben nálam még eljutok a csúcsra az nagyon hosszú idő. Mivel a szex általában akkor ér véget, amikor a férfi elmegy, így ez tulajdonképpen jónak mondható, mert nem az a pár másodperc a lényeg, hanem az oda vezető utat lehet hosszasan élvezni.

Én bírom energiával sokáig. Párom ezen idő alatt úgy 4 orgazmust szokott átélni de én még "hajtanám", csak hát már inkább azt mondja, hogy hagyjam és én magammal foglalkozzak. Ekkor már megsürgetve ... magammal foglalkozom. ;-)

Igaz, hogy aktus közben szokásom simogatni a csiklóját, hogy neki minél hatalmasabb orgazmusa legyen. Bevallom azt élvezem, ha a másiknak jó. Minél jobb a másiknak, annál jobban élvezem ;-)

Válaszokat előre is köszönöm

(Trollkodásra nem vagyok kiváncsi!!)



2015. júl. 26. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Én a nyolcadik után is kivánnám, de barátom nem bírja. 17/l
2015. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Mivel en csak lovaglo pozban tudok elmenni ( tobb energiat vesz el tolem ) es elfaradok akkor szoktam mondani a paromnak h o jon altalaban a 3. orgazmus utan.. de igy pl amig o elment volna nekem becsuszott meg par es a max az 6 volt kb 1 oraig tartott az aktus. 18L
2015. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tavaly volt egy 19-20 éves barátnőm. Amikor először voltam vele, akkor délután kettőkor kezdtük és 7 után azért kellett megsürgetnem, mert jött haza a pasija.

(Normális ez, hogy ennyi ideig bírom? Lehet ez jó most, csak nehogy rosszat jelentsen.)

2015. júl. 26. 22:11
 4/11 A kérdező kommentje:
#2: Csak lovagló pózban? Mi lenne, ha pl a misszionárius pózban közben simogatná a csiklódat úgy, ahogy masztizni szoktál? Vagy te magadnak esetleg?
2015. júl. 26. 22:13
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Általában hármat, esetleg négyet. De nem folyamatos "reszelés", hanem változatos szex közben érem el, orál, ujjazás, stb. Az egész aktus, előjátékkal együtt egy, maximum két óra szokott lenni. (Bírnám folytatni, de sajnos erre van jelenleg lehetőség)
2015. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Probalkoztunk de csak kozel kerultunk ahhoz h elmenjek de vmiert a vegen sosem jon ossze. Meg kutyaban szoktam elmenni de akkor is izgatom magam, szerintunk az ugy nem az "igazi".
2015. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, fura lesz, de a nőnek meg az (is) jelenti az élvezetet, ha a férfi elélvez. Tehát nekem is bőven elég 4 orgazmus, és utána már szeretném, ha a párom is elélvezne. Utána még tudjuk folytatni (gyakorlatilag rögtön képes bármikor), és akkor jöhet az újabb orgazmus-sorozat. De úgy, hogy csak én élvezem, én nem annyira élvezem...
2015. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7: Hát az én párom akkorra már le van lakva...
2015. júl. 27. 08:13
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem a rekordom olyan 5 órás maraton alatt valami 10+,már nem számoltam. De őszintén megmondom,hogy 3 orgazmussal bőven beérem egy együttlét során,minden további iszonyú nagy "meló".

24 éves vagyok

2015. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha a párom egy orgazmus után nem hagyja abba 3-4 sikerulni tud es egyre hosszabbak. 10 percig szoktam ilyenkor remegni. Am az igazi elvezet mikor olyan picit spriccesen megyek el. :) utana rogton elalszom. 18/L
2015. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!