Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő nagyon gyorsan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nagyon gyorsan eljut az orgazmusig, az végül is kicsit nem olyan mint amikor a férfinek "korai magömlése van"?

Figyelt kérdés
Mielőtt kapásból azt mondanád, hogy "ilyen hülye kérdést",.... gondolj bele egy kicsit mélyebben.
2015. júl. 26. 23:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már gondolkodtam ezen, mert én is nagyon hamar elérem a csúcsot, de valahogy úgy élem meg, hogy milyen szerencse, hogy nő vagyok. Ez a "korai" orgazmus a mi esetünkben inkább előny, mint hátrány.
2015. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
De, egy kicsit, de a nőknél azért máshogy van. Egy aktus alatt simán benne van több orgazmus is, a pasiknak meg idő kell hozzá, hogy készen álljanak több menetre.:)
2015. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert a nő ugyanúgy tudja folytatni utána az aktust. Meg hát kicsit körülményes lenne az a multiorgazmus, ha már az elsőt is szánt szándékkal visszatartanánk. :D
2015. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
De igen olyan,csak a nő képes tovább csinálni megállás nélkül.
2015. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Egy nő képes harmincadszor is elélvezni, de egy férfi nem.
2015. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan. Annak csak örülnék, ha a barátnőm gyorsan elélvezne, mert akkor még egyszer kitudom elégíteni, amíg én is végzek, vagy talán háromszor is.
2015. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha a nő "egyszerélvezős", akkor nem túl szerencsés 1 perc után ellőnie ezt a patront. Viszont a legtöbb nő több orgazmusra képes egymás után, megállás nélkül, így náluk egy korai kisülés nem gond.
2015. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Miez h a pasiknak szünet kell 2 menet között? XDD mégis mennyi?
2015. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
No igen , igazatok van ! Hozzá kellett volna tennem , hogy ha "egyélvezős a nő". Ez esetben már nem lenne mindegyik férfipartnernek oly szerencsés ez az "állapot".
2015. júl. 26. 23:20
 10/20 A kérdező kommentje:
Azért szerintem önmagában az , hogy valamelyik nőnek sorozatos orgazmusa van , nem feltétlenül jelent hátrányt , hogy nálunk pasiknál (többnyire) egy orgazmusunk van , ha eltudjuk nyújtani az időt az orgazmusig.
2015. júl. 26. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!