Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek is volt hasonló tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt hasonló tapasztalatotok? Kisebb után nagyobb intim méretet nagyon élveztem, majd ismét kisebb jött és nagyon nem jó, volt veletek is hhasonló?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Kifejeznéd centiben is,hogy érthetőbb legyen?
2015. júl. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Alias, a mostani pasidnak kisebb a farka mint az előzőnek?


Intimtorna esetleg segít, hogy szűkíts magadon.


Amúgy igen, tudom milyen èrzés

2015. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen a mostaninak kisebb elég sokkal, akkor nem panaszkodtam mikor nagyobbra váltottam. Neked milyen különbség volt közöttük?

A kisebbel el tudtál élvezni a nagyobb után?

2015. júl. 27. 09:24
 4/8 A kérdező kommentje:

1#


13-15 /3-3,5cm legtöbbször a nagy 20,5/ 5,5kb

2015. júl. 27. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nekem pont a kisebb méret jön be, aminél nem kell azon parázni, hogy méhszájon döfköd vele a pasi, meg tőle sem igényel folyamatos önkontrollt és odafigyelést, meg nem kevés ügyességet, hogy ne okozzon fájdalmat, mert szeretem, ha mindketten önfeledten, felszabadultan élvezhetjük a szexet.


(Amúgy nekem egy 5,5 cm átmérőjű pénisszel a farkas póz lenne az egyetlen, ami szóba jön, és még a határesethez sem lenne közel, az orális szex meg kb. a makk kényeztetéségre korlátozódna, mivel szerencsére nincsen kivehető protézisem, szóval kb. a lingam masszázs tudásomat gyakorolhatnám egy ilyen méret estén, amit azért nem neveznék kielégítő szexuális életnek.)

2015. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nálad valami pszichés dolog,nem hiszem el,hogy 20 centisnél nagyobb farok kell ahhoz,hogy el tudj élvezni.
2015. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy nagyobb kell. Kis szerszámú fiú vagy? Azért sért a kérdés?
2015. júl. 27. 14:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ízlés kérdése.. Meg fogod szokni ha tényleg szereted a srácot hidd el + egy sértödésből nem kell más dolgokat leszűrni 🙂
2017. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!