Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek tetszenek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszenek az egyenruhás férfiak?

Figyelt kérdés
Ha igen.milyen és, mennyire lennél perverz...
2015. júl. 27. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Sokfajta egyenruha van ám, a kukásruha is egyenruha, mégsem vonz mindenkit, szóval melyik egyenruhára gondolsz pontosan?:)

Amúgy a rendvédelmi egyenruhásokat igen szexinek tartom, mondhatni tetszenek, de az sem mindegy, hogy ki viseli!:)

És volt már dolgom rendőrrel is, jó is volt, nagyon is!:)

2015. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Eléggé. Gyakori elemei a fantáziálgatásaimnak (gyakori a francokat, minden egyes "jelenet" róluk szól :-D), valamint szinte csak az efféle kosztümös "estimesékre" mozdul meg bennem az ihlet szikrája ott alul. :-D

Amúgy az ágyon kívüli életben is heves érdeklődést tanúsítok a múlt század eseményei iránt, szóval, ha történelmi film kerül elém, az ott látott karaktereket nem csak a történész felem szemszögéből figyelhetem. :-D

21/L (a privátokon jót röhögök, válaszra sem méltatom a küldőt :-D).

2015. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Az egyenruháról mindenkinek a katona meg a rendőr jut eszébe?

A fehér egyenruha (egészségügy) senkinek sem jön be?:DD

2015. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az is egyenruha amúgy
2015. júl. 27. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
És a "páwák" tradícionális viselete is. :-D De ők le vannak sz.... Khmm. :-D
2015. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Rendor, tuzolto, katona en odaig vagyok ertuk:D

gyakran jarok korhazba ahol van egy betegszallito fiatal srac. Piros nadrag volt rajta meg feher felso hat majdnam letamadtam :DD teljesen az esetem amugy radasul az egyenruha is...huh meg most is belepirulok ha ra gondolok:D

22l

2015. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ízlés kérdése , az tény h az egyenruhával együtt bizonyos tulajdonságokat is beleképzelnek, felruházzák őket a hölgyek ezért lehet vonzó számukra egy rendőr, katona....holott ugyan olyan átlagos emberek mint mások :) ugyan olyan vágyakkal igényekkel, gondolatokkal, problémákkal..... De észrevételeim alapján nagyon sok nő fantáziáját és érdeklődését felkelti , máshogy viszonyulnak az emberhez ....
2015. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!