Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon kívánom, hogy kinyaljanak, de nem élvezem?

Figyelt kérdés

A volt barátom hiába csinálta nekem orálisan, én soha nem tudtam elélvezni.Mindig mondtam neki, hogy erősebben csinálja, meg mozgattam a csípőmet, vagy nem is tudom, meg próbáltam vele beszélni, hogy ne csak a nyelve hegyével csinálja, mert az nekem kellemetlen. És azt mondta, hogy akkor én vagyok "rosszul összerakva", ha ezt nem tudom élvezni.

És már kezdem elhinni, hogy igaza van. Legjobb barátnőmmel beszéltem erről és azt mondta, hogy valószínűleg rosszul csinálta. De most fogjam a volt pasimra? Neki nem én voltam az első, biztos volt már gyakorlata.

Őrülten izgat a gondolata, hogy kinyaljanak, de akkor eszembe jut, hogy ez nekem élvezhetetlen...

A maszturbálást egyébként élvezem, szóval képes vagyok az orgazmusra, akkor mi a baj velem? Izgat, de mégsem megyek el?


2015. júl. 27. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem minden nő egyformán érzékeny, és nem minden nőnek egyformán jó, szóval nem biztos hogy jól csinálta a srác...
2015. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Írj nekem garanciát vállalok
2015. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet a barátod ennyire sötét? Minden nő másképp szereti. A szexnek pont az a lényege, hogy kiderítsd, mit szeret a másik, nem a többéves rutint kell nyomni mindenkinél...
2015. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ujjazzon is közbe.
2015. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem találkoztam még két egyforma nővel.. valamiben mindegyikőtöknek az igénye... valaki lassan szereti van aki gyorsan van aki csak a nyelv hagyével van aki az ujjakat is igényli közbe olyan is aki szereti ha szivogatják a kis és nagy ajkait esetleg a csiklóját... a pasival volt a gond ne add fel. egy tipp ha esetleg ujat akarsz kiprobálni -> mondd a barátodnak legyen mentolos rágó a szájába miközben csinálja neked :D nekem eddig mindig hatalmas siker volt 23 F
2015. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az exed egyszerűen csak nem megfelelően csinálta. Kísérleteztetek a dologgal? Vagy csak hagytad, hogy úgy csinálja, ahogy ő gondolja, mert annyira "tapasztalt"?

A nyalásnak is megvannak a különböző technikái.

Minden nő más, másképpen izgul fel, másképpen élvez.


Meg milyen szöveg már az, hogy "rosszul vagy összerakva"? Egyszerűen csak azt gondolja, hogy ő az ász, veled meg nem foglalkozott, csak elkönyvelte, hogy veled van a gond.


Nekem az első dolgom volt rendesen megtanulni csinálni, gyakorolni, mert.... mert qrva jó :D Francokat magyarázkodok itt. Keress valakit aki tudja, mit, hogyan kell csinálni és akkor meglesz az az orgazmus, ne aggódj.


Apropó, szerintem a suliban tanítani kellene a pasikat nyalni :D


32f

2015. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyant keress aki úgy csinálja,hogy neked jó legyen.
2015. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyalás közben irányítsd! Mond neki hogyan csinálja! Ha nem hajlandó akkor tuti, hogy nem benned van a hiba!

Puszilom a csiklódat! /F.

2015. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az utóbbi 4-5 évben - miután ráéreztem az ízére - minden csaj elmegy, akit kinyalok. Mivel volt közte stabil, hosszú kapcsolat is, 4 lányról van szó. Ha gondolod tehetünk egy kísérletet! ;)
2015. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Keríts egy olyan pasit aki figyel is rád. Minden nő, máshogy van összerakva, nem pedig rosszul.

Ha nem képes felfogni, hogy neked máshogy esik jól, akkor hülye.

2015. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!