Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az álló pózokat hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az álló pózokat hogyan lehet megvalósítani?

Figyelt kérdés
Eddig sosem sikerült, mert mindig kicsúszott neki... Azt próbáltuk hogy az egyik lábam felemelem és ő a térdhajlatomnál fogja; meg, amikor hátulról csinálja én meg a falnak dőlök... DE sosem sikerült. Hogy csináljuk hogy jó legyen? Mitől függ?

2015. júl. 28. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz sajnos nem árt ,ha kellően edzett a partner és talán a mérete is szerepet játszik + a magasságotok is.
2015. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szembol en sem szeretem, szerintem kenyelmetlen, viszont hatulrol meg sosem okozott problemat. Ott nem kell semmilyen labemeles, csak siman be es kesz. Az viszont az egyik kedvencunk
2015. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan magasak vagyunk..
2015. júl. 28. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozzatok. Támaszkodj az ágynak,hajolj előre,mintha kutyapózban csinálnátok, a srác meg értelemszerűen álljon mögötted.Így mennie kell.
2015. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy túl súlyos, akkor megpróbálhatjátok, hogy a lábaiddal átkulcsolod a fiú derekát, ő meg a popsidnál fogva tart.
2015. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkoztunk rajta mi is, de én 160 centi vagyok a párom 2 méter, hagytuk a dolgot inkább :D 21L
2015. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Úgy is csináltuk már... Hogy ő tartott az ölében. Az jó :)

Milyen jó pózok vannak? Vagy praktikák az ágyban? Amitől jó leszek lányként?

2015. júl. 28. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok függ attól is, hogy milyen szögben áll a dákó. Amit a romantikus filmekben látsz, hogy csak felemeli, és már bent is van (ruhán keresztül), azt ne vedd készpénznek.
2015. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!