Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogy ne akarjon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne akarjon anált?

Figyelt kérdés

A pasim csak az anállal van elfoglalva, mint minden férfi. Annyi mindent kipróbáltam vele, hogy hátha akkor nem akarja! Szopás, az oké, az alapból volt, új pózokat néztem neten, nagyon össze tudom húzni a hüvelyemet (volt, hogy misszionáriusba csináltuk, nem ő mozgott, hanem én, és ritmusosan összehúztam a hüvelyemet és remegve élveett belém, akkor azt már csak élvezte, nem?), forgalmasabb helyeken is szexelek vele (pl próbafülke, autóban a parkolóban), szerepjáték. Ezeket mind én is élveztem. De ő még mindig az anállal jön. Ő már csinálta más lánnyal (én is csináltam a volt pasimmal, de nem jött be, nem fájt, de nem tetszett a gondolata, hogy jobban élvezi, mint a puncimat). És kérdeztem, hogy ilyen élvezhetetlen a hüvelyem? És azt mondta, hogy erről szó sincs, hogy "rossz oldalról közelítem meg a problémát".

Miért, ezt hogy lehet máshogy megközelíteni? Minek akarja az anált? Miért nem jó a puncim? Segge a férfiaknak is van. Mit vessek be, hogy ne kelljen neki? Mert ha továbbra is ezzel fog előhozakodni, én szakítok vele. Elég frusztrált vagyok amiatt, hogy engem, mint nőt, úgy értem, mint "nőstényt" a szex közben, nem értékel. Egyszerűbben fogalmazva: nem akarja a puncimat. Talán mert unalmas. Azt egyszerűen képtelen vagyok elfogadni, hogy tág vagyok, alapból sokkszor meg kell ujjaznia szex előtt, mert van, hogy nem megy be és tágítani kell.

Mit tehetnék?



2015. júl. 29. 00:04
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
28%
Ha lenne egy kis esze, az anált diszkréten megoldaná valaki mással, aki szereti, téged meg nem traktálna vele. Ez egy wiwn-win helyzet lenne, mert neki ez a vágya is megvalósulna, neked meg nyugta lenne a popódnak végre.
2015. júl. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%

"mint minden férfi"


Na azért ne általánosíts..

2015. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
97%

"mint minden férfi"


Ezt cáfolom. Eddig nagyon kevés olyan férfival volt dolgom, akinek fontos volt az anál, sőt, többen kifejezetten undorodtak tőle. Mostani barátom egyszer megkérdezte, hogy mit szólnék hozzá, ha kipróbálnánk, de amikor azt mondtam, hogy nem szeretném, rögtön elfogadta, nem annyira fontos neki, csak kíváncsi volt, mit szólok hozzá.


Szóval itt az eltérő preferencia okoz gondot... ha neki tényleg ennyire fontos, akkor hosszú távon megmérgezi a kapcsolatot. Kérdezd meg tőle, hogy MIÉRT ennyire fontos számára, és le tud-e róla mondani a kapcsolat érdekében...

2015. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
93%

Nem hinném,hogy bármi problémája lenne a barátodnak a punciddal.Az anál sok esetben,mint pl.nálatok is tiltott gyümölcs a barátod számára.Ezért annál inkább szeretné.

De szerintem ha elég határozottan és nyomatékosan elutasítod,le fog tenni róla.

Én eddig mindig elsőre megértettem ha nemet mondtak rá :)

F40+

2015. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Első, igen, a megcsalás az csodás lenne... Attól csak még sz@rabbnak érezném magam.

Kettes, kösz, hogy nem válaszoltál a kérdésemre.

3- valóban, bocs az általánosításért, nem kellett volna. Megkérdeztem tőle, hogy miért akarja. Azt mondta, hogy azt akarja, hogy úgy is az övé legyek. Dominancia stb, de szerintem csak nem akarta megmondani, hogy nem élvezi a hüvelyemet.


Tiszteletben tartom a vágyát, ezért szakítok vele, szerintem. És akkor talál egy tökéletes nőt.

2015. júl. 29. 00:15
 6/43 A kérdező kommentje:

#4 - elég nyomatékosan mondtam. és látja, hogy frusztrált vagyok emiatt és akkor is azzal jön, hogy "csodás velem a szex", hogy "rosszul fogom fel" és hogy "lehet, hogy te is megszeretnéd".


Persze, nem is érdekli, hogy nekem mi tetszik, ha ennyire erőlteti. Csak seggbe akar tolni.


Á, mindegy, egy kudarcnak érzem magam. Kösz a válaszokat egyébként.

2015. júl. 29. 00:17
 7/43 anonim ***** válasza:
94%

Amint írtad az átlagnál jóval többet adtál a párodnak és nem lehet panasza az aktivitásodra sem.Nincs veled semmi gond!

Nem az análtól lesz valaki tökéletes.Már ha van olyan.

Ha igazán szeret a barátod akkor meg fog érteni,ha nem, akkor meg nem kár érte.

4-es

2015. júl. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
93%

"A pasim csak az anállal van elfoglalva"

Én is. Nagyon formás popsija van, imádom kívül-belül.

Az emberek azt szokták tenni a másikkal, amire ők maguk is vágynak, hogy velük tegyék. Vidd el egy szexboltba és vegyetek felcsatolható műpéniszt neki, és dugd meg keményen!:)

2015. júl. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

Én nem tudok az adott szituációban mit hozzászólni.


Azért sem, mert habár nekem is igényem az anál, nem tartom jó ötletnek hogy annyi dugás után hozzam fel. Pont azért mert ha nem "jó" neki, akkor keressünk mást. Jobb lesz neki meg nekem is. Kár addig beleszeretni a másikba - feleslegesen - mivel kielégületlen maradok.


Az análnak köze nincs ahhoz hogy nem jó a punci. Dehogynem. Itt a másságon van a hangsúly. Tudod amiért sok pasi félrelép. Gizikének is van puncija, mint neked, mégis más, ezért dugnak sokszor félre.


Mert a másság az fellendíti az egészet. Ettől még lehet puncit dugni, csak éppen a feneket egy második helyre kell sorolni és néha néha belerakni. Nem kell ott elélvezni, vagy előtte meglehet dugni a puncit is, nem nagy dolog.


Szóval ettől a punci semmivel sem lenne kevesebb. De mindegy.


Ha az adott szituáció lenne és valami módon én lennék a pasi (aki hülye volt hogy nem vetette fel korábban) akkor szerintem megmondanám hogy beszéljük ezt meg, biztos nem akarod? akkor próbáljuk meg külön. Veszekedhetünk még ezerszer, de én ragaszkodni fogok úgy is 1 év múlva is hozzá.

2015. júl. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim válasza:
100%

Az én pasim is folyton felhozta a témát és mindig nemet mondtam, amíg egyszer mérgemben igent nem mondtam, hogy leszálljon végre erről. Még sosem csináltuk azelőtt, nagyon óvatos volt velem, és meglepetésemre még élveztem is. Azóta néha-néha csináljuk, amikor eszünkbe jut. Ő mindig nagyon élvezi, de azért nem könyörög érte folyamat, mert arra van más testrészem. :)

Ez nem azt jelenti, hogy nem szereti a puncidat, csak valószínűleg izgatja a fantáziáját, hogy milyen lenne veled. Persze te tudod, én csak egy pozitív példaként írtam.

2015. júl. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!