Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Képes valaki megváltozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes valaki megváltozni a másikért? Ennyi idő utána is?

Figyelt kérdés
5.5 éve kapcsolat, gyerek. Sok megcsalás az egyik fél részéről, lassan egy éve csend. Barátnőmékről van most szó. A párja azt mondta a napokban, ő már kiöregedett a nőzésből, nekik akar élni. A mondás szerint kutyából nem lesz szalonna. A férfi bizonyítja is őszinteségét. Szerintetek?
2013. szept. 8. 07:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Ugyan kérlek!


Az ilyen emberek miatt alakult ki a "minden férfi disznó" sztereotípia. Mint egy kártevő.

2013. szept. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehez ugy... Valoban letezik az a mondas,hogy kutyabol nem lesz szalonna, de ugyanakkor lehet, hogy tortent valami a ferfi eleteben, ami megvaltoztatta az ertekrendjet...
2013. szept. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha a barátnőd eltűrte a nőzést, akkor pont most dobná ki, amikor lenyugodott? Nem értem a logikát.

Egyébként ha ilyen szolgalelkű akkor adjon neki még egy esélyt, én már az első félredugásánál kidobtam volna, de ez én vagyok.

2013. szept. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a mondás nem igaz. Ha meg akar változni, akkor meg tud, de elég nehéz, főleg ha az alaptermészete csajozós.

Amúgy meg, teljesen egy kapcsolatba sosem látunk bele, csak azok akik benne vannak, nem lehet tudni, hogy eddig miért is tűrte ezt a barátnőd, miért szült neki gyereket, a hapsi miért hűtlen? Én, ha nagyon meg akarna változni egy férfi, adnék egy utolsó esélyt, időhöz kötve. Pl. fél év, de az első apró kilengésnél dobnám.

2013. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van olyan mondás is, hogy kur..ból lesz a legjobb feleség.

Miért ne lehetne hinni neki, főleg, ha bizonyít.

2013. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem....Sok megcsalás,meg sem dobta ki.Most azt mondja,hogy abbahagyta...Èn nem hinném el...Söt el sem tüürtem volna!!!


Ha meg idáig türt nem mindeggy neki??Várja ki.Hát ha megváltozik!

2013. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Felnőtt korában az ember már nem változik, maximum ha valami nagy tragédia éri, akkor is inkább negatív irányba. a párja vagy elfogadja, hogy ő ilyen, vagy lelép.
2013. szept. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze kiöregedett, amíg nem lép az életébe megint egy olyan nő, akit mindenképp meg kell kapnia.
2013. szept. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5,5 év alatt már sok megcsalás? Hát persze, hogy nem akar lelépni a pasi, és ezt bizonygatja. Hiszen otthon minden megvan, és még félre is dughat, mert szemet hunynak felette. Arany élete van. A kiöregedés meg nem ok...vagy lehet, hogy már nem olyan kapós egy kis d...ásra azok körében, akiket szívesen megfektetne? Ez utóbbit inkább el tudom képzelni, mint azt, hogy egy pasinak 5,5 év házasság és gyerek mellett jusson eszébe az, hogy most már talán nem kéne porig alázni az élete társát, a gyerekének anyját, a házasság intézményét...
2013. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem értem én sem ezt a logikát, mégis sok ember ilyen. Amíg megcsalta, rossz volt hozzá, addig megbocsátott, tűrt, amikor megváltozik, vagy legalábbis úgy tűnik meg fog változni, akkor gondolkoznak, hogy meg fog e, vagy jó lesz e így, nem kéne e inkább elhagyni. Miért? Mi értelme ennek?
2013. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!