Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ti miért szeretitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti miért szeretitek az anált? Mitől más és/vagy jobb mint a hagyományos szex?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 00:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
48%
Minden 2. kérdés anállal kapcsolatos,kezd unalmas lenni.
2015. júl. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
65%
szűkebb és olyan tiltott gyümölcs feelingje van neki
2015. júl. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
nekem csak azért mert még nem próbáltam 23F
2015. júl. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a segg szarásra való nem dugásra! Arra ott van a punci, aki ezt kívánja azt is dugják inkább seggbe aztán megtudja , hogy sok lány , miért nem akarja , mert tiltott gyümölcs és szűk :D A lány szeretne seggbe dugni egy farokkal , mert tiltott , gondolom élveznétek.
2015. júl. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
81%
Igen, a "tiltott gyümölcs" miatt főleg.
2015. júl. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
3%
Nem, drágám, a műtárgyaid tartsad csak meg magadnak, hátha még szükséged lesz rájuk!
2015. júl. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
46%

Ennek rengeteg oka van reggeltől estig sorolhatnám. Egyszerűen nekem megadatott egy csodálatos barátnő, akinek olyan feneke volt, hogy csak na. De már nem vagyunk együtt.


És ha egy normális férfi aki nem undorodik az análtól meglát egy baromi jó fenekű csajt, nem az jár a fejében hogy jajj de megdugnám.. hanem jajj de megdolgoznám a fenekét.


Egyszerűen a vágy. Nálam is a punci a főnök, az a legfontosabb közösülési forma, de nekem egyszerűen kevés. Ha 10-ből 1x lehet anál, úgy már sokkal jobb. Persze ott is lehet hüvelyi dolog. Ez nem olyan szex hogy megdugom a fenekét és annyi, lehet puncis is.


Talán ha nem lenne ennyi szép seggű nő, nem is igényelném. Lehet hogy egy kevésbé szép seggű nő mellett nem is vonzana. De az ember megpróbál a tökéletességre fokuszálni, amiben alap hogy olyan lánnyal ismerkedem akit ez nem zavar, vállalván a nehézséget hogy "kevesebb a célközönség, nehezebb így ismerkedni". Részben hátrány, de ha megtalálom a párom, akkor meg öröm.


Másrészt pedig ad egy kis változatosságot a dologba. Folytathatnám még de inkább nem teszem. Egyszerűen imádom. De ahhoz elengedhetetlen egy normális fenék (a döntő többség beleesik ebbe a kategóriába) :)

2015. júl. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg unalmas már ez a téma.
2015. júl. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
22%

Mielőtt az összes csaj vagy nő műfarokra ültetné a pasikat, nem árt, ha tisztában lennének a nők néhány dologgal.

Az anált a nők találták ki! A "nehéz napokon" bevetették inkább a popsijukat mintsem más nők után mászkáljanak a férfiak. Nyugodtan utána lehet olvasni.

Nekem eszembe sem jutna az anál szex közben, a legutóbbi 3 csajomnál viszont ez alap volt!!

Akkor miért kell ennyire átkozni a pasikat?


A téma éppen annyira unalmas mint az a sok buznyák kérdés amit óránként tesznek fel!

2015. júl. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem az anált. Próbáltam már. Ha meglátok egy szép feneket, akkor az az első gondolatom, hogy de megfordítanám!


42F

2015. júl. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!