Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm sosem kezdeményezi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm sosem kezdeményezi a szexet, vagy ez a természetes?

Figyelt kérdés
Szóval picit egyoldalú a szexuális életünk. Mindig csak akkor van valami, ha én kezdeményezek. Vagyis ez túlzás, mert kb minden 3. kezdeményezésre bólint rá, mert fáradt, kimerült, fáj a hasa, most nem jó stb. Szóval átlag kb heti 2x tudunk összebújni, pedig együtt élünk már 3 hónapja. Mondjuk az együttélés nem változtatott ilyen téren semmit. Pedig mindig el szokott menni, (3-5 perc). Illetve a kezdeményezés nem csak a konkrét aktusra vonatkozik, viszont akkor jön a kifogás, hogy most nem borotválta le, stb. Szóval nem igazán értem, hogy ha jó neki, miért nem kívánja gyakrabban. Egyébként a kérdésem az, hogy ez általános, hogy a férfi kezdeményez, vagy nők is szoktak?

2015. júl. 29. 13:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egyébként 27 évesek vagyunk, 4 éve együtt. Abban meg biztos vagyok, hogy nem csal meg.
2015. júl. 29. 13:33
 2/17 anonim ***** válasza:

Mindenki mas a te baratnod egy picit prudebb meg kenyesebb mint masok. Nalunk egy gyakrabban kezdemenyezek De azert a parom Se tetlen. Mi 3 eve vagyunk egyutt. Engem peldaul barmikor ralehet venni,De mas termeszetu Minden no.

18/L

2015. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
vagy más is dugványozza, és nem akar már veled szexelni. és szerintem megjátssza hogy elmegye.3-5 percet kapsz, és kész.
2015. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nállunk én vagyok a kezdeményezőbb...tuti nem lenne ennyi szex ha én nem "teperném le", de hasonló a problémám, csak pasiban. volt olyan párom ahol meg ő volt a domináns.

Nem mindenkinek ugyan akkora a szexuális igénye, sőt lehet a barátnőd magáről a szexről sem tud nyíltabban beszélni Veled. Ha ez így van akkor neki ennyi tényleg elég. 21/l

2015. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig mindig el szokott menni, (3-5 perc)."


Úgy érted, hogy szeretkezés közben hüvelyi orgazmusa van ennyi idő alatt, vagy csikló orgazmust tudsz neki okozni?

2015. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hüvelyi. Előtte azért van vagy 20 perc előjáték, maga az aktus tart ennyi ideig.
2015. júl. 29. 14:04
 7/17 anonim ***** válasza:

# 6


Megkérdezhetem, hogy honnan tudod olyankor biztosan, hogy valóban van hüvelyi orgazmusa?

2015. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben már rég odébbálltam volna.....tudom, hogy keményen hangzik, de akkor is ez a normális hozzáállás. Egy normális kapcsolatban mindkét fél kezdeményez és nem egyoldalú az egész.....te a szerelme vagy és nem a rajongója!!!

Ha összejönnél egy másik belevaló lánnyal, aki szó szerint kirántana a gatyádból, rohadt szarul éreznéd magad....nem azért mert megcsaltad, hanem azért,mert ezt éveken keresztül tűrted.

37F

2015. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is az a típus vagyok aki élvezi a szexet és elég heti 2. De attól még szoktam kezdeményezni. Főleg, hogy nekem plusz izgalom az, ha a csábító szerepben lehetek.


Amúgy érdemes vele erről beszélni, akkor is ha prűd. Át kell törni a gátakat, nemcsak ráhagyni. Csak szépen finoman. Én pl az orális szexxel voltam úgy, hogy azt mondtam rá nem. De aztán beszélgettünk róla, a párom csinálta is nekem és később én is bátrabb lettem. Azóta meg természetes a dolog. Szóval nem árt a hölgyet felvilágosítani, hogy az neked milyen szexi, ha ő s letámad. Lehet szemérmes de attól még gondolom örömet akar neked okozni.

2015. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"9"reagálva......

Igazat adnék Neked, ha nem 27 évesek lennének 4 év kapcsolat után!!!!

Egy tininél akár "természetes" is lehet amit leírtál, egy érett Nőnél viszont óriási probléma. A viselkedésünket nem lehet 100% kontrollálni, ha valamihez nincs kedvünk azt nem szívesen csináljuk, főleg nem magunktól....ez mindent elmond. A tapasztalatlan ember akar bizonyítani csak nem tudja hogyan kezdjen hozzá....azt sokkal könnyebb megoldani.

37F

2015. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!