Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Paiik! Mennyire természetes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paiik! Mennyire természetes, hogy gumis szex után a pasi vizet enged az óvszerbe és úgy ellenőrzi le, h nem szakadt-e ki?

Figyelt kérdés
Vagy furcsán nézne rám, ha mengkérném, h minden szex után így ellenőrizze?
2015. jún. 21. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
De akkor már mi értelme? Előtte kellene, ha ennyire félsz. Ha elment a fiú, akkor késő.
2015. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
vizeslufi :))
2015. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Persze, én mindig így szoktam. Aztán becsomózom a végét és vizibombaként hajítom le a nyolcadikról.
2015. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
aztán a hozzád vágja, és kidurran? Igazi mókamester :D
2015. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1-es: neked úgy látom fogalmad sincs a szexről és magáról az óvszer használatról sem..

mások meg légyszi próbáljatok meg értelmes válaszokat adni, mert így nem segítettetek semmit

2015. jún. 21. 16:33
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az épp elég bizonyíték szerintem hogy tele van nyomva spermával és nem folyik.
2015. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező. Nekem nincs fogalmam? :D Az óvszert az együttlét előtt ellenőrizzük, nem utána töltögetjük tele vízzel a telivert kotont. Amúgy meg nem természetes, mert az átlag emberek, az aktus előtt ellenőrzik, nem utána mint az ilyen eszetlenek.
2015. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

1-es: én kifejezetten erre a vízzel töltős módszerre kérdeztem, és értelmetlen amit írsz, szerinted használat előtt kellene vízzel feltölten? mert ha igen, akkor nagyon nem vagy képbe, ugyanis utána használhatatlan lesz!!

és igen én fontosnak tartom, hogy utánna le legyen ellenőrizve, hiszen legrosszabb esetben még ott a sürgősségi fogamzásgátlás, ha nem szeretnék babát

2015. jún. 21. 16:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kell vízzel feltölteni. Ha el van szakadva, azt szabad szemmel is látnod kell, maximum egy kicsit széthúzod, esetleg belefújsz. Nem lesz használhatatlan. Lehet hogy nekem megnyugtató, hogy nem szakadt el, de nem csak a terhesség ellen véd az óvszer, hanem a nemi betegségek ellen is. Vagy azt is jobb utána kezelni?
2015. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*neked
2015. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!