Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú párkapcsolatban élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú párkapcsolatban élő emberek, (fiatalokra gondolok) nem éreznek kísértést a megcsalásra?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem

22F

2015. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. 19L
2015. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi neked a "hosszú" meg a "fiatal"... Én 18 éves lány vagyok, másfél éve együtt barátommal. Ő az első nekem minden tekintetben. Szeretek fantáziálni, jól esik kisebb flört vagy bók, de hűséges és erkölcsös típus vagyok, aki ragaszkodik az elveihez. Ha idősebb lennék, vagy kevesebb ideje vele együtt, akkor sem hiszem, hogy másképp gondolkoznék. Ha nem jó valami, megbeszéljük, végső esetben szakítás, de ilyen nincs. A megcsalás egyszerűen gerinctelenség.
2015. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sajnos igen!
2015. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 6 hónapos és egy másfél éves kapcsolatom. Amikor ezeknek vége lett akkor kezdtem eljárni bulizni, randizni meg mindenfelé. Ez 7 hónapig tartott. persze nem úgy kell elképzelni hogy fűvel fával :D csak buliba ismerkedtem, asszem 2x smároltam ismeretlennel de viszont szex az nem volt, mert mivel nagyon nagy a libidóm így volt egy szexpajtim. De elég volt a sok hülyét megismerni és rájöttem hogy ezzel semmire nem megyek csak jó volt kicsit nem függeni senkitől. Miután erre rájöttem, kb 3-4 hét múlva elmentünk kávézni a barátnőimmel, és kávézás közben odaköszön egyik barátnőm egy srácnak akit 1000éve ismert. na és innen lobban mind a kettőnkben... azóta eltelt 2 év és nem kell más, vége a kicsapongós időszaknak :)
2015. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érzek, de nem engedek neki. 25/f
2015. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

17-18 évesen volt a 2. barátnőm. 11 hónapig voltunk együtt és nem gondoltam rá. Utólag viszont megbántam, hogy amikor adódott lehetőség, akkor nem léptem. (Nem volt extra vele a sex, sőt..)


18-20 éves korom között volt egy 18 hónapos kapcsolatom (az igazi nő az életemben). Ott 1 másodpercre sem jutott eszembe ilyen. Olyan szinten szerettem a lányt, hogy kb beszélgetni sem volt kedvem lányokkal, nem hogy mást. (Tökéletesen működött a sex, csak ő kicsit kevesebbszer kívánta mint én)


Itt jött 1.5 év száraz időszak. Utána pedig összejöttem egy újabb lánnyal. Fél évig voltunk együtt és a 3. hónaptól kb minden héten ezen (a megcsaláson) járt az agyam. A legvégén találkoztam egy lánnyal egyszer amikor külön mentem szórakozni. Nem vagyok érzelgős típus, de az első látásra szerelem volt. Annyira vonzott a csaj kisugárzása, hogy egyszerűen nem tudtam levenni róla a szemem. A megismerkedésünk után 2 héttel meg is csaltam az akkori párom (csak csók volt). Utána rögtön szakítottam vele. (Egyáltalán nem tudtam élvezni vele a szexet, nem illettünk össze. Pedig megígérte, hogy az 1 éves évfordulónkkor anális sexet ad ajándékba. :D)


Utána 4 évig voltam együtt azzal a lánnyal akivel csókolóztam. Az első 2 évben minden fvsza volt. Utána egyszer beszélgettem a 3. barátnőmmel és egy ideig sokat gondoltam rá. Nem a megcsalásra, hanem hogy milyen lenne újra együtt lenni vele. Ebben az időszakban kezdet el laposodni az akkori kapcsolatom. Nem történt semmi az exxel, nem is találkoztunk. 1 újabb évig jól elvoltam a párommal. Aztán véletlenül összefutottam exemmel és ismét előjöttek azok a régi érzelmek. Nem történt semmi. A 4. év végére elfáradt a kapcsolat teljesen az akkori párommal. Az utolsó évben amikor ratyi volt már a szitu, akkor sokat agyaltam azon, hogy mit rontottunk el sok évvel ezelőtt azzal a lánnyal...


Jelenleg olyan kapcsolatban élek egy nagymellű-nagyfenekű lánnyal (az arca átlagos (nem szép, de nem is csúnya)), hogy hétvégente találkozunk. Akkor elszórakoztatjuk egymást és ennyi. Nincs lelkizés, nincs nyafogás.

2015. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, pedig a szex se kielégítő számomra. Folyton elborzadok, hogy milyen mocsok emberek vannak és ilyenkor mindig arra gondolok, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy normális párom van. Szoktam néha másokról fantáziálni, de csak kitalált személyekről és elég ritkán. Egyébként ő az első pasi az életemben, és három és fél éve vagyunk együtt.

20/L

2015. júl. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem éreztem soha kisértést!!😊
2015. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!