Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, ha párkapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ha párkapcsolatban vagytok akkor hagynátok, hogy egy chippandale fiú ilyeneket tegyen veletek? Férfiak, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

- a kezetekbe nyomja a farkát

- megcsapkodja az arcotokat a farkával

- belenyomja a farkát a dekoltázsotokba

- hozzádörgöli a meztelen farkát a testetekhez

- megpróbál arra kényszeríteni hogy puszit adjatok a farkára

- lefektet titeket a földre és rátok ül meztelenül, úgy hogy a farka rálóg az arcotokra

- "dry humping" (úgy tesz mintha szexelne veletek, de a farkának "csapásai" a ruhával fedett ágyékotokat/feneketek éri)

- lesmárol

- markolássza, nyalogatja, csókolgatja a melleteket

- simogatja, nyalogatja, ujjazza a puncitokat

Mennyire ellenkeznétek? Ha hagynátok akkor csodálkoznátok ha a pasitok megharagudna, esetleg szakítana is?

Férfiak, ha azt látnátok, hogy a csajotokkal ilyet akar tenni a vetkőzős fiú akkor tennétek ellene? Ha a csajotok hagyná, sőt akár élvezné is ezeket azt megcsalásnak tartanátok?

És mindkét nemtől kérdezném, hogy van olyan a felsoroltak közül ami szerintetek nem lépi át a szexuális zaklatás illetve tűrés esetén a megcsalás határát?



2015. máj. 25. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
ha együtt megyünk oda és előttem teszi akkor nem haragudnék és megcsalásnak sem számítana 23/F :D
2015. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kapcsolattol fugg
2015. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem ezek közül semmi nem fér bele! Ha szeretem a páromat akkor ezek túlmennek a határon
2015. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez mind szexuális zaklatás, ha valakinek az akarata ellenére történik. Még ha kapcsolatban sem vagyok, akkor sem akarok ilyeneket átélni. Az pedig nem érdekel, hogy más engedi neki, attól én nem fogom és PONT.
2015. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

- markolássza, nyalogatja, csókolgatja a melleteket

Ez még beleférhet, a többi nem.

L

2015. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem hagynám, de ugyanígy nem hagynám akkor sem, ha nem élnék párkapcsolatban, mert még a puszta gondolata is undorít.


Nehéz elképzelni, hogy hogyan kerülnék olyan helyzetbe, hogy egy chippendale fiú ilyesmivel próbálkozzon (nem voltam még olyan leánybúcsúban sem, ahol lett volna ilyen), de az biztos, hogy nagyon határozottan megmondanám, hogy húzzon a közelemből.


De őszintén szólva nagyon nehéz elképzelni, hogy ne figyeljék a nők reakcióját, ne azzal próbálkozzanak be bármi ilyesmivel, akin látják a "fogadókészséget", ne tudják meghúzni a határt, és valakinek az akarata ellenére próbálkozzanak olyasmivel, amiket leírtál, mert ez kimeríti a szexuális zaklatás fogalmát.

2015. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a felsoroltak közül egyik sem férne bele. Biztos hogy ellenkeznék, ha ennek ellenére sem hagyna akkor mindegyik zaklatásnak minősülne. Mivel nem hagynám magam, így a párom nem haragudna, de a pasit biztos megverné.
2015. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Elég prosztó az a stripper fiú aki a farkával bármilyen módon érinti a csajt. Egyébként ez normális körökben tilos. A csaj sem foghatja meg a srác engedélye nélkül, és a srác sem erőltetheti, de általában a stripper intim részeit kézzel érinteni tilos.

Tehát amit leírtál az már nem showtánc, hanem prostitúciónak is lehet értelmezni.

Nem vagyok prűd, támogatom a nyitott kapcsolatokat, a szexet nem tartom egy páros kizárólagos privilégiumának, de ez amit vázoltál akkor is közönséges, és baromira nem vicces, nem izgató nem szórakoztató.

2015. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt az első "kezetekbe nyomja a farkát" mi ez már? Akkorát csapnék rá hogy többet nem állna föl. :D Aztán szépen kisétálnék. De el sem tudom képzelni hogy ilyen helyzetbe keveredjek. :) 30/N
2015. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És fordítva mi lenne a helyzet?

Egy sztriptízes nő és férfi felállásnál egy kapcsolatban ?

2015. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!