Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejönnétek bármilyen testi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek bármilyen testi fogyatékkal rendelkező emberrel?

Figyelt kérdés

Legyen vak, süket, néma, vagy esetleg moás sérült ?


Én nem vagyok az nem azért kérdezem csak reggel láttam egy nagyon szép 20on éves lányt akit az anyukája tolt a kerekes székben és elgondolkoztatott a dolog. Ők vajon hol ismerkednek ? Ugye az éjszakában sem szoktam látni, de még társkeresőn sem meg úgy kb. sehol.



2015. júl. 30. 10:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeretnék álszent lenni, számomra ez eléggé nagy visszatartó erő, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem jönnék össze egy ilyen emberrel. Sok múlik azon, hogy pontosan milyen hiányossága van, mennyire szeretem, és a jelleme mennyire tudja kompenzálni a testi hiányosságait.
2015. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 WalterWhite. ***** válasza:
100%
Sokan nem tudják, de van elég sok betegség, ami fogyatékosságnak minősül. Én pl. Crohn beteg vagyok, és ez is súlyos fogyatékosságnak számít. Igazság szerint, furának tűnhet talán, de olyan barátnőt szeretnék magamnak, akinek szintén van valami "baja". Egy egészséges ember soha nem fogja tudni megérten, hogy mit érez egy beteg ember, és egy szintén beteg emberrel sokkal jobban meg tudnánk érteni egymást.
2015. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%
Az átlag emberek undorodnak a testi fogyatékosoktól. Tapasztalom. Én is az vagyok.
2015. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Akkor valószínűleg gondolom ők is inkább egymás között ismerkednek ? Pl. vakoknak is van külön iskola meg ilyesmi.


Nem tudom, hogy amúgy, ha valakinek van valamilyen baja mennyire jó, ha szintén valamilyen problémával rendelkező ember lesz a társa. Nekem volt barátnőm Aspergeres előttem egy melankólikus depresszív sráccal volt mellette vagdosta a kezét meg ilyesmi mellettem magához képest sokkal életvidámabb volt mind azelőtt ezt a szülei is és ő is mondta :D

2015. júl. 30. 10:25
 5/32 A kérdező kommentje:
és neked mi a "fogyatékosságod" kedves #3as ? :)
2015. júl. 30. 10:26
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
kérdező Munkahelyi baleset. Nincs kezem.
2015. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

én bele mennék fogyatékossal csak tudjon beszélni meg hallani értsük meh egymást a többi nem gond

haver egy rokkant csajjal jött össze de jobban szexelt meg többet a csaj mint más barátnője

szex napi2x vagy orál

eggyütt is vannak már vagy tiz éve

de a csaj nem akar gyereket

viszont kirándulnak járják a világot

megtudnám szokni

2015. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen sok függ attól, hogy milyen "fogyatékosságról" van szó, de ha valaki egy kedves, szimpatikus ember, akkor szerintem ez nem lenne akadálya a dolognak... N
2015. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

amugy mekem is volt egy fogyatékos 18 éves baratnőm csak nagyon vigyaztak rá a szülei

igy a liftben volt mindig az orális mikor távoztam tőlük de a csaj akarta mindig

2015. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

nagyon sajnálom #6-os :/

Mostanában jött ki egy fotósorozat végtagukat elveszített iraki katonákról ahogy meztelenül vagy lenge öltözetben pózolnak mind a férfiakra az volt a vélemény a női oldalról, hogy továbbra is szexik mind a félkar nőre :)


Szerintem biztos van aki nem undorodik .

2015. júl. 30. 10:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!