Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon megtetszett egy fogyaté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy fogyatékkal élő nő, aki ráadásul idősebb nálam négy évvel. Teljesen reménytelen? Szerintetek inkább mellőzzem, jobb lesz számára, ha nem kezdeményezek nála?

Figyelt kérdés

Ami a fogyatékosságát illeti...Nem kerekesszékes, de mankó nélkül nem tud járni és kicsit beszédhibás.


Nem vagyok perverz és nem is kamuzom, mert hasonló helyzettel nem illik szórakozni.


Szerintetek mit tegyek? Mert ez nem kis felelősség lenne részemről, biztosan nagyobb figyelmet és törődést igényelne részemről, mint korábban bármilyen más élethelyzet.


24/f



2015. jún. 17. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Neked kell tudnod képes vagy-e rá :)
2015. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
1 es válaszolónak igaza van még annyit, hogy nincs ebbe semmi... ha képes vagy rá minden szempontból akkor hajrá
2015. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Örülök annak, hogy nem találjátok ennek akadályát, vagyis, hogy minden rajtam múlik.

Valahogy én is így érzem...Természetesen rajta is áll a dolog, mert nem biztos, hogy szeretne kapcsolatot vagy számára bejönnék, de kezdeményeznék.

2015. jún. 17. 23:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Írtam privátot.


Mindenki más számára pedig jelzem, hogy három éve vagyok egy komoly párkapcsolatban, párom megváltozott munkaképességű személy (foglalkoztatáspolitikai kifejezés, a fogyatékossággal élők egy részét foglalja magába), és jelentem, ebben semmi perverzió nincs (tudtommal).


Annyi, hogy a társadalmi megkülönböztetéssel többet szenvedünk, mint amit az egészségkárosodás okoz.


Fogyatékossá nem az egészségkárosodás, hanem a környezet tesz! Amíg a társadalom nem látja be, rendre akadályokat görget az érintett személyek és a hozzá közelállók elé.


És még valami. Eredeti állapot helyreállítására lehetőség sajnos nincs. A társadalom elvárása (egészséges legyél, ne beteg) és a jelenlegi rehabilitációs modell (beteg vagy, meggyógyítunk) nem az elfogadást, befogadást támogatja. Nem az eredeti állapotot kell helyreállítani, hanem olyan eszközöket, módszereket kell adni, amikkel a funkciók megközelíthetik, de el nem érhetik. Ezt csak azért írtam le, mert önkéntelenül is erre törekszik az egészséges ember (akár jószándékból is!).

2015. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
ha szerelem vak
2015. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
85%

Szepen hangzik. Ha ha engem kerdezel, akkor vesd fel neki hogy te akarsz tole komolyabb ismeretseget.

Ha tenyleg van szerelem es nem csak illuziokba szerettel bele, meg Istentol is lehet ez az erzes.

Sok sikert es aldast!

2015. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon örülne,hogy akad hódolója. Bókolj neki,kezdemènyezz beszèlgetèst stb. (Szerintem alig/egyáltalán nemkap bókokak)
2015. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Mèrtkène perverzsègre gondolni? Szerintem tiszteltremèltô,hogy nem gátol a fogyatèka.
2015. jún. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mire jutottál végül?
2022. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!