Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találhatok így partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok így partnert szerintetek tinderen? 24f

Figyelt kérdés

Sosem használtam még netes társkeresőt, picit lealacsonyítónak tartom ezért nem adnám hozzá az arcom. Így úgy gondoltam pusztán arc nélkül, csak félmeztelen képpel regisztrálok, meglátjuk mi lesz (még ha ezzel el is könyvelnek parasztnak).


Hogy miért tennék ilyet? Most egy hosszabb ideig Nyíregyházán vagyok édesapámnál (egyetemen szünet, munkában szabadság), nem ismerek itt senkit, egyedül nem indulok bele a vakvilágba ismerkedni. Na meg kíváncsiság :D


Külsőmről annyit hogy 14 éves korom óta járok konditerembe, egyéb sportok (szóval a testem beképzeltség nélkül kb kifogástalan ha a lánynak tetszik az izmos test, ezért tennék ki ilyen képet), 192 centi vagyok és helyesnek is tartanak egyébként. Na, szerintetek próbáljam ki? Vagy nagyon gáz lenne?


2015. júl. 30. 22:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ott soha nem fogsz part találni magadnak vagy csak nagyon kicsi eselyel...
2015. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elso velemenyem ha meglatnam a profilod h lyukra jatszol. Mutogatod a tested arc nelkul mert bun ronda vagy. Vagy eppenseggel a testeddel akarsz felszedni nehany konnyu nocsket . Bocsi ez nem a szemelyedre szol csak en igy erzekeltem az ilyen profilokat velem szemben.
2015. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem párt, csak egyéjszakást.
2015. júl. 30. 22:53
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyilván párt nem tinderen keresne az ember, mint mondtam távol áll tőlem a netes társkeresés és nem is adnám az arcom ehhez, mert mivan ha megtalál egy ismerős... :/
2015. júl. 30. 22:54
 5/14 anonim válasza:
Ha talál egy ismerősöd akkor nincs semmi... 1 ejsZAKAZAST meg nem tudom biztos valakinek mar sikerült...
2015. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szextarskereso oldalakra nem gondoltal?
2015. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én tinderezek, de én társat is keresek. Vannak rajta normálisak/értelmesek, szerintem próbálkozz.
2015. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Megérhetne egy próbát, de nem Nyíregyházán lakom, ide nem szeretnék komoly kapcsolatot.


Szextárskeresőn nem gondolkodtam, jár még oda valaki fizetősökön kívül?

2015. júl. 30. 23:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Nézd, a célcsoportnak nyilván megfelel az ilyen kép, bár néhány üzenetváltás után (találkozó előtt) úgyis szeretnék látni az arcod is.
2015. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jartas az ilyen oldalakon csak tipp volt hatha osszejon.
2015. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!