Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találhatok így partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok így partnert szerintetek tinderen? 24f

Figyelt kérdés

Sosem használtam még netes társkeresőt, picit lealacsonyítónak tartom ezért nem adnám hozzá az arcom. Így úgy gondoltam pusztán arc nélkül, csak félmeztelen képpel regisztrálok, meglátjuk mi lesz (még ha ezzel el is könyvelnek parasztnak).


Hogy miért tennék ilyet? Most egy hosszabb ideig Nyíregyházán vagyok édesapámnál (egyetemen szünet, munkában szabadság), nem ismerek itt senkit, egyedül nem indulok bele a vakvilágba ismerkedni. Na meg kíváncsiság :D


Külsőmről annyit hogy 14 éves korom óta járok konditerembe, egyéb sportok (szóval a testem beképzeltség nélkül kb kifogástalan ha a lánynak tetszik az izmos test, ezért tennék ki ilyen képet), 192 centi vagyok és helyesnek is tartanak egyébként. Na, szerintetek próbáljam ki? Vagy nagyon gáz lenne?


2015. júl. 30. 22:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tali előtt persze felveszem fb-n és láthatja az arcom, csak az a lényeg hogy ismerős ne találjon rám.
2015. júl. 30. 23:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Gyúrhatnál a bátorságodon is, ja bocs, neked olyan nincs.
2015. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

szia :) egyrészt csak az talál rád, aki szintén fent van, annyira nem gáz ez :D másrészt meg egyszer kiírta egy srác h kirakott egy képet amin alig látszik az arca, csak szép felsőtest, és rengeteg match-e lett... úgyhogy próbáld meg, max törlöd magad ha nincs :D

én személy szerint am még akkor se jelölnék vissza tükörbenpózolós hasas képet, ha látszana a feje, de én nem is csak szexelni akarok :D

2015. júl. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
You have more Likes. Find your Match Ez mit jelent?
2015. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!