Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ducibb/eeos csontozatu vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb/eeos csontozatu vagy vekony, kicsi lannyal jobb a szex? Indokoljatpk is meg. Tapaztalatot is irhattok.

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 09:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Eros*
2015. júl. 31. 09:50
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Ducibb. Próbáld ki hogy milyen és megtudod miért. Elég szar mikor érzed valakinek a csontjait szex közben.
2015. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Scav ***** válasza:
54%
vekony, kicsi jobb. egyszer volt duci, többet nem kösz.
2015. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
A vékony szerintem szexibb.
2015. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vékony, átlagos és legyen alacsony. Nagyon magas vagyok, hihetetlenül vonzanak az alacsony lányok (160 körüliek, 40 centivel kisebbek nálam), de sajnos még sosem volt szerencsém egy ilyen kapcsolathoz. Mindig magas barátnőket fogtam ki, gondolom azért is, mert ők vadásznak a magas pasikra. De ki fogom próbálni, milyen egy alacsony lánnyal, mert nagyon izgató a gondolat, hogy felkapom a fenekénél fogva és a falhoz nyomva szeretkezünk, meg az összes póz sokkal dinamikusabb lehet így szerintem.
2015. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A vékony, kicsi lánnyal a jobb. Igazából sosem értettem ezt a "szúrkál a csontjaival" és társai beszólásokat. Szerintem aki ezt írja még soha nem volt vékony lánnyal csak a ducik jutott neki és beéri velük.


Egyetlen ducibb lánnyal voltam eddig, de nagyon nagyon szörnyű volt. Se nem néz ki jól, de még, ha a szemed becsukod, hogy ne lásd akkor is érzed rezeg a puha zsírja mindenfele...

2015. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen a vekony, sokkal gusztusosabb )
2015. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!