Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Senki sem fog szeretni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki sem fog szeretni, ha magas vagyok és vékony?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 15:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#9

Lehet, hogy most felvette az alacsony, ocsmány srác szerepet.


Egyébként, bár tudom, hogy a kérdés nem komoly: nekem zsánerem a magas, vékony férfi.

2015. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 aladar12 ***** válasza:
anno volt egy magasvékony srác, akit senki nem szeretett. szerintem így neked sincs sok esélyed.
2015. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Sajnos nem,és hiába próbáljátok elpoénkodni,attól még ez a valóság sajnos.Én vékony és magas srác vagyok,és levegőnek néznek a nők,mintha ott sem lennék.

Bezzeg ha jóképűnek születtem volna,akkor ez sem lenne baj,de így még rám se néznek... :/

Esélyem sincsen így egy nőnél sem,hiába csináltam bármit :/

24/F

2015. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

2: :D

Ez jó :D De te valamit félreértelmezel :P Magasnak és vékonynak lenni kiváltság, és rettentő jó adottság, és csak úgy tapadnak majd rád a csajok (ha megfigyeled, itt is írják, hogy szeretik őket). Egy viszont tény: egy alacsony és ocsmány férfi soha semmi esetre sem tetszhet egy nőnek sem, és hozzám soha, de soha nem tudna vonzódni egy nő sem!

Üdv: Az egyetlen és utánozhatatlan Mester :D


9: Én a magasvékony srác előtt is itt voltam ;) Most kiemeltem az első kérdésem a témában :D

2015. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#13

miért, ha magas és vékony vagy, akkor automatikusan csúnya is lettél tőle? Nekem kizárólag magas, vékony párjaim voltak eddig, de mindegyik überbrutális jóképű hapsi. Most akkor ez így hogy?

2015. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15: szerintem a #13 poénkodott...


Amúgy, alacsony és ocsmány srác, neked humorérzéked is van? :D Akkor miért vagy úgy elveszve? A humorérzék a legjobb dolog a világon.

2015. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16: Van humorérzékem :) Ezt is biztosan állíthatom. Mivel introvertált vagyok, és érdekel az önismeret, tisztában vagyok a pozitív és a negatív tulajdonságaimmal is. Amúgy ha valaki csak úgy beszélgetne velem élőben, biztos, hogy rám sem ismerne :D Csak az a baj, hogy élőben kvázi esélytelen, hogy valaha is beszélgethessek egy lánnyal, hiszen a külsőmmel bármilyen Zs kategóriás horrort egyből félelmetesebbé lehetne tenni. Meg elég maximalista is vagyok, elhatároztam, hogy az oldalról össze szeretnék hozni egy szánalomrandit, jelenleg ez a legreálisabb esélyem egy randira. Szóval most azért írogatok ilyen sokszor, annak ellenére, hogy lassan 3 éve lehet találkozni a válaszaimmal (és a kérdéseimmel is) az oldalon.
2015. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!