Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám legalább egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám legalább egy randira rávenni?

Figyelt kérdés
Játékon belül megismerkedtem egy csajjal, párszor beszéltünk teamspeak-en is és rohadt dögös a hangja meg totál aranyos az egész csaj maga már attól feláll néha ha meghallom a hangját. sajnos csak 14 és fél a szex témától meg alapból kis félénk de nagyon szeretnék vele valamit. van valami ötlet hogyan kéne közeledni felé? (20 év fölötti pasi vagyok és nem akarom hogy pedofilnak gondoljon)

2015. júl. 31. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Te liliomtipró kis mocsok... D:< inkább hagyd békén szegény csajt, 14 évesen nyilván még nem akar szexet, se egyebet. annyira izgulna, hogy orgazmusa se lenne. majd ha jön neki a nagy Ő, akkor majd azzal elveszti a szüzességét, addig meg a korosztályodból szemezz.
2015. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 orton ***** válasza:
kérd meg a szüleit hogy bébiszittelhesd a hétvégére. win-win
2015. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mester SzabolcsKAH válasza:

Na jó, jó fej leszek :)


Figyelj tudom hogy most neked fontos, de tényleg még kicsi a srác, és kettőtökért tedd meg azt h elengeded.


Maradj vele kedves, de ilyenekre ne tegyél utalást.

Van elérhetetlen szóval ő maradjon annak. Majd neked is jön valaki :)


Tényleg csak barátok.

2015. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rengeteg 14 éves már szexszel szóval ne gyertek azzal hogy még fiatal. kérlek segítsetek én tényleg nagyon akarok Vele valamit! :(
2015. aug. 21. 19:11
 5/5 Mester SzabolcsKAH válasza:
Mester legalább 6 éve van köztetek várd meg míg felnő szóval ergó itt már csak meg kell várnod míg megkomolyodik addig gyúrd ki magad vagy valami.
2015. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!