Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják semmi baj sincs a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják semmi baj sincs a külsőmmel, szoktam bókokat is kapni. Jól kijövök bárkivel, ha hülyülésről vagy komoly dolgokról is van szó. Akkor miért nem érek még annyit sem, hogy legalább valaki elhívjon egy randira?

Figyelt kérdés
Voltak már udvarlóim, de azok általában azok a "hős szerelmes" típusúak voltak szerintem. Lehet egyszerűen csak nincs kisugárzásom, vagy nem tudom, de már kezd idegesíteni, hogy mellettem 15 évesek már szexuális életet élnek, én meg 17 vagyok és egyedül.. Nem férjet keresek, de nem is egyéjszakás kalandra vágyom. Szerintetek mi lehet az oka?
2012. aug. 15. 00:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi lenne ha nem csak várnád a sült galambot, hanem ha tetszik valaki akkor megpróbálnál kapcsolatba lépni vele?
2012. aug. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez egy ritka eset, hogy egy lányt ennyire nem vesznek észre. Talán nem a bu.zik társaságát kell keresned.
2012. aug. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz azzal h a 15 évesek mit csinálnak. ők nagyon rossz példa. te pedig ráérsz még :)
2012. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Voltak már udvarlóim, de azok általában azok a "hős szerelmes" típusúak voltak szerintem."


és mi volt a baj velük?

2012. aug. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha elutasítottad őket így jártál, az a baj veled, hogy a szőke hercegre vársz de tenni semmit nem akarsz érte! 70 éves korodig is várhatod!
2012. aug. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert kibäszottul válogatós vagy.
2012. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem is közelednek, nincs kiből válogatni, hogy "válogatós" legyek.

Volt 2 eset, amikor eléggé p*fára estem, és akkor eléggé elvesztettem a bizalmam, az egyik miatt fél évig ki voltam.

Lehet nyitnom kéne. De mégis, tudnátok tippeket adni?

2012. aug. 15. 00:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy voltak már udvarlóid. Akkor hogyhogy nincs kik közül válogatni?
2012. aug. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"de azok általában azok a "hős szerelmes" típusúak voltak"

DE. Na ez a probléma, a de...

2012. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azok nem gondolták komolyan, nekik nem egy normális párkapcsolatra kellettem volna, és az a típus is ezek között van, aki ráír 10 csajra, hátha összejön 1...

Higgyétek el, nem mindig rajtam múltak a dolgok. Volt hogy próbálkoztam -> p*fára estem.

2012. aug. 15. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!