Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha a pasitok megkér,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a pasitok megkér, akkor szívesen masztiztok neki előtte?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra gondolok, hogy a jelenlétében. Vagy esetleg leptétek már meg titkos videófelvétellel, melyen magatokat kényeztettétek?

2015. júl. 31. 22:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
biztos,hogy nem
2015. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem16L kozosen sem.. Inkabb csinalja nekem v en neki
2015. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Lazán megtenném, volt is rá példa.

Videó felvételt nem készítenék. Ha nézni akarja, akkor nézze élőben. :)

2015. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Kaptam már rajta a barátnőmet, nem zavartatta magát, csak szerintem ez hülyeség, akárhányszor kell mehetünk az ágyba, így is aktív a nemi életünk.
2015. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdés azért merült fel, mert a legtöbb pasi odavan a masztizó nők láttán. Ez egyfajta előjátékként is felfogható, nem az aktus helyettesítésére gondoltam.
2015. júl. 31. 22:55
 6/17 A kérdező kommentje:
1-es és 2-es ti miért nem? Ha tudnátok, hogy ezzel örömet okoznátok neki akkor sem?
2015. júl. 31. 22:58
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, de videót nem csinálnék.
2015. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, volt, hogy csináltam előtte 17/L
2015. aug. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát igen csak a maszturbáló barátnőmet látván sokkal jobb érzés, ha nem folyamodik maszturbációhoz és inkább velem van elfoglalva.


Engem jobban beindít. Ha maszturbál azt úgy is fel lehet fogni mint amikor pucéran kijön a fürdőből, mindenféle testi elváltozás nélkül :)


Míg ha smárolunk, azt már nem :)

2015. aug. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam előtte csinálni. Lehet, hogy készítenék neki videót, de igazából nincsen értelme..jobb előtte, élőben csinálni. 19L
2015. aug. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!