Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Haverom anyjával szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom anyjával szexelni akarok. Hogyan lehet az ilyen 40-50-éves nőkkel ezt letárgyalni?

Figyelt kérdés

Tehát a nőnek évek óta nincs kapcsolata. Én számomra meg elég vonzó még így ennyi idősen is. 1-2 alkalommal kipróbálnám vele. Jóval fiatalabb vagyok. De ez szerintem neki nem volna hátrány :D

Mit gondoltok hogyan vezessem a tudtára a dolgot?


2015. aug. 1. 18:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Igazából kaptam is már pár jelet tőle. Pl felhívott, hogy menjek már el mert nincs otthon a fia a haverom aztán elrontotta a gépet és segítsek már megcsinálni. Elmentem. Megyek be azt jön szembe a haverom az udvaron. Otthon volt csak kint volt az udvaron azt az anyja azt hitte hogy nincs otthon. Bementünk azt miniszoknyába volt. Mondom akkor megnézem a gépet de semmi baja nem volt.

De előtte valamikor meg volt olyan hogy a szabadidő nadrágja elől le volt húzva egy kicsit. Hát a fekete csipkés bugyi végig látszott elől aztán úgy sétált pár kört.

2015. aug. 1. 18:31
 2/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ? és az anyuka ?
2015. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Letárgyalni? Milyen bunkóság az ilyen? Nem letárgyalni kell hanem udvarolni! Tudod mi az?
2015. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én 20. Az anyuka meg 40-50 között.
2015. aug. 1. 18:41
 5/14 A kérdező kommentje:
Udvarolni?? Hanyadik században élsz még te?
2015. aug. 1. 18:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit tárgyalni,amikor egyértelmü jel van abban a pillanatban simán elkapni..
2015. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt hogy kapjam el? Elmenjek hozzá mikor nincs otthon a haverom. Aztán akkor beszélgessek vele pár percet aztán ha van valami akkor megragadni a lehetőséget. Ha nem veszek észre semmit akkor meg lelépek. Jelnek vehetek mondjuk egy bepucsítást mikor bedobja a kukába a szemetet? Meg ilyesmiket? Hogyan reagáljak ezekre?
2015. aug. 1. 20:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Menj oda amikor biztosra tudod,hogy nincs otthon a haverod. Idonknak pl,hogy van nála valami cuccod ami kellene S.O.S. Nem fogja azt mondani,hogy ne menj és keresd meg.. Eldugod magadnál aztán úgy teszel mintha megtaláltad volna. Ha ez alatt az idő alatt nem produkál valami egyértelmüt,akkor kérsz egy üditőt vagy vizet és leülsz dumálni. Ekkor már biztos ad jelet,hogyha tényleg akar valamit,ha látod rajta,akkor egyszerüen elkezdesz közeledni,de úgy hogy nehogy koppanj,ha esetleg félreérted. ezért csak óvatosan,ha közeledésedre jól reagál,akkor már csak meg kell ragadni,és vetkőztetni...
2015. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Írd már meg, ha sikerrel jársz!
2015. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak ne fuss el előle. Simán leteper.
2015. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!