Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok szeretik ha fogdossák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik ha fogdossák? Mert valaki azt mondta hogy "ezzel megalázzák őket". Valaki meg azt hogy szeretik. Valaszokat kommentbe pls

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem "latamadva" tapiz akkor igen. :$
2015. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ki fogdos. Ha a partnerem, akkor imádom. Ha egy random idegen a buszon, akkor az inkább zaklatás.
2015. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 RRR ***** válasza:
gondolom,ha szimpi neki a pasi akkor szeretik,ha meg nem ,akkor nem
2015. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A párom fogdoshat. Rajta kívül mindenki másnak egy nagy pofon jár érte.
2015. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Engem a buszon fogdostak tobbszor is, de en inkabb boknak vettem. 21L
2015. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
jekem egy lány mondta hogy őt ugy tapizhatja valaki akit rendesen ismer es tisztelik egymast...gondolom ebben van némi igazsag de nem csaj vagyok...annyira nem tudom ezeket xd
2015. aug. 1. 22:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szeretik, ha fogdossák őket. Csak nem mindegy ki, mert külső igények azok a csillagokban.
2015. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A barátom fogdoshat...na ha lenne barátom. :DDDD :(
2015. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyszer fogdosott egy pasi,akivel kialakult kozottunk erzelem. Izgato volt. Megkerdezte,hogy ez megalazo e,es azt mondtam hogy nem,es hogy folytassa ;) Persze egy idegentol megalazo lenne
2015. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Nem, mert szerintem undorító. Kivéve, ha a pasimról (aki még nincs :D) van szó és persze nem nyílvános helyen.
2015. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!