Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Művészetek Völgyébe miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Művészetek Völgyébe miért kell szőrös puncival menni?

Figyelt kérdés

Palya Bea: Punci, nekünk kislányunk van, és az punci, az olyan, mint a lábfejed meg a kézfejed. Anyukámnál mindig a segg volt: gyere kislányom, a seggedet is megmossuk.


Egyébként láttam youtube-on egy felvételt és ott mondták



2015. aug. 2. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az isten?!
2015. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
lolwut
2015. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
WTF?!
2015. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, csak a belépőket ellenőrzik, nem tudtam, hogy a puncit is meg kell mutatni.
2015. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert belépésnél minden nőnek megnézik. És csak a teljesen szőrösből tudnak különböző fazonokat vágni. Ez is egy művészeti ág. Aztán ezt kell megmutatni minden szemközt jövő pasinak!
2015. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nemtom de kinyalnám a bundás hódot.
2015. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én voltam tavalyelőtt hugommal mert elcsalogatott oda, és valóban így lehet, láttam pár lányt, mindnek szőrös volt. Mondjuk csak fürdőbugyiban láttam őket közelebbről és úgy látszott a szőr. Egyébként ez azért lehet, mert oda főleg művész és bölcsész lelkű emberek mennek, ők pedig általában a természetesség hívei.
2015. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!