Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Művészetek völgyében van...

Művészetek völgyében van esély foglalás nélkül szállást találni? Esetleg 20 kilométeren belül? Sátorhellyel mi a helyzet?

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a taliándörögdi Napfény kempingben szoktunk megszállni [link]

Nem kell foglalni, mindig van hely bőven, de azért vannak annyian, hogy simán fesztivál fíling van.

2015. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális, csak az archívum kedvéért: az első vasárnap délelőtt még Taliándörögdön ragasztott valaki plakátokat szállást kínálva.
2015. aug. 18. 20:12
 3/7 A kérdező kommentje:

A taliándörögdi Napfény kemping tényleg jó, egy magánház udvaránál mindenképpen. Nincsenek a sátrak úgy egymás hegyén-hátán. Akik szombat reggel megérkeztek, még találhattak árnyékos helyet (hogy reggel hatkor ne az elviselhetetlen hőség ébresszen a sátorban).


Hátrány: 4 zuhany, 3 WC, 1 mosdókagyló és 1 mosogató egy kicsit kevés. Ráadásul a zuhanyokat este tízkor bezárták, mert állítólag sokan belógtak kintről. Ez egy 35 fokos nap végén, az esti program után kellemetlen, még egy hideg vizes szabadtéri zuhannyal is beértem volna.


Előny: van mikrosütő a konyhában és nagy a hűtő (ha nem teszi be valaki az egész hűtőtáskáját).

2015. aug. 18. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ezek szerint a Napfényben voltál? Mi az első 2 éjszaka ott voltunk, második hétvégén pedig 2 éjszakát Teri néni udvarában Kapolcson. Kijavítalak 2 mosdókagyló van ;) Egy a "konyha" felöli részen, egy pedig a "recepció" felöli részen. A 3 vécé 4 tusoló még mindig több mint Teri néni egy pottyantósa és egy hordója :D De azzal én sem értek egyet, hogy a tusolókat bezárták! Én mind a két szállás helyet nagyon szeretem, tavaly is ilyen felállásban voltunk, és jövőre is így leszünk. Viszont Teri néni első udvarában 20 db sátor volt szó szerint egymás hegyén hátán, és valaki iszonyat hangosan szexelt éjjel ... Dörögdön valamelyik plébánia tett ki palkátokat, de szerintem drága volt a kb 2500 Ft/fő/éj-es szobaár. Amit eddig még sosem láttam Dörögdön 4-5 sátor fel volt verve a faluba csak úgy az utcán...és Kapolcson is találtunk egy jó nagy vadkempinget a Blue Spot major mögött. És az idei év felfedeése a dörögdi reggliző volt :)
2015. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

A 2500 Ft/fő/éj szobaárnál nem találtam azon a vidéken olcsóbbat. Te tudsz? Láttam a neten 2000-ért, de annál legalább 4 fő fizetendő. Fesztivál idején meg érthető a felár.

Csak kíváncsiságból: mi az előnye Teri néni udvarának?

2015. aug. 20. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok, de nem is néztem, mert nincs igényem szobára :) És az 1000 Ft-os sátorhelyhezt képest nekem drága, mert vagy maradok a felárból még plusz 1 éjszakát, vagy eliszom :) Teri néni legnagyobb előnye, hogy közvetlen a központban van a patakparton, és igen csak jó :)
2015. aug. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz, elvégre nem aludni mentünk oda. :)
2015. aug. 21. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!