Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszexuális vagyok? Nem kívánom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális vagyok? Nem kívánom a szexet, ez normális?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem nem megfelelő partnerekkel voltam, és majd lesz olyan akivel kívánni fogom, de nem. Nem is gondolok rá, hogy milyen jó lenne, mint a többi normális ember.. nem is tudok elélvezni ha szexelek. Nem szeretnék ilyen lenni, lehet ez ellen tenni valamit?

2015. aug. 2. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
kor,nem?
2015. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előző partnereid nem tették jól a dolgukat, ezért alakulhatott ki ez benned, és ez nem normális, miért lenne az??
2015. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hiposzexuális, legfeljebb. Nem ártana pszichológushoz menni vele :)


23/F

2015. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Boldog ember, mennyi feszültséget nem kell átélned !
2015. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Léteznek gyógyszerek, amik csökkentik a nemi vágyat. Egyes antidepresszánsok, fogamzásgátlók pl. Ha bármit szedsz, kérdezz rá az orvosnál.

Ha orvosi problémád nincs, tényleg a pszichológus következik. És ne feküdj le senkivel, amíg nem kívánod, de nagyon. anélkül ugyanis elég nehéz élvezni. A szex nem kötelező gyakorlat az életben!!!

2015. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szex nélkül is lehet boldogan élni!

Ne aggódj,attól mert az átlag kívánja a szexet,és te nem.nem vagy ettől kevesebb!


Sok sikert,boldogságot az élethez!

2015. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne vedd zokon de te nem vagy aszexuális mivel.

"Eddig azt hittem nem megfelelő partnerekkel" mivel egy aszexnél amúgy sincs ezért partner se kell.


"kívánni fogom" Nos igen egy aszex ezt le.... ja mert nem érdekli.


Végül

"nem is tudok elélvezni ha szexelek" Na itt a lényeg egy aszexnél el se jutnánk idáig mer le.... ja.

Érted ?

Te nem aszex vagy csak nem találtál magadnak normális párt. Az aszexek egy része még a kapcsolatokat is elkerüli de te nem.

Szóval te nem vagy az.


Ha olyan lennél mint én h 20 + vagy és volt idő amikor lett volna rá alkalom de nem éltél vele akkor lennél aszex de te nem vagy az. Már ne vedd zokon.

2015. aug. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az aszexuális ember is lefeküdhet valakivel, mert mittudomén járnak, és úgy van vele miért ne. Egy meleg is meleg marad attól hogy van egy heteró kapcsolata, és aki aromantikus, az is marad még ha randizik vagy házas is.


Az aszexuális ember nem vágyik senkire úgy, de lehet libidója, és képes elélvezni is.

Az hogy x testrészt akárhogy stimulálsz és ettől jó érzésed van, az biológia. Stimuláció, inger, válasz reakció.

Ezek sok esetben nemi erőszak esetén is kiváltódnak, pedig azt aztán végképp nem akarja az ember.


Aki aszexuális, az nem néz meg senkit az utcán hogy de jó sejhaja van. Nem talál izgatónak egy épp el-el csöppenő nedves puncit vagy egy vérbő farkat. Ragozzam még?

És emiatt nincs is vágya arra, hogy hú de megdugnám azt az akárkit.


De ettől még van libidójuk. Az egy hormonális dolog, feszültség van, le kell vezetni. Mint kb amikor viszket és megvakarod.

Ez persze tud nagyon undorító lenni egy olyan ember számára ki aszex és viszolyog is ezektől a dolgoktól.


Szóval kérdező lehet hogy az vagy.

Tenni nem tudsz ellene, és azt is tudnod kell, hogy a szex nem kötelező a kapcsolataidban.

Ez nem olyasmi amivel tartozol a partnerednek, hanem valami olyan amit közös döntésből csináltok.

2015. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!