Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a szülés...

Az normális, hogy a szülés óta tökéletesen aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Azelőtt nagy étvágyú voltam, terhesség alatt is átlagos, most meg....
2008. máj. 28. 11:02
 1/7 A kérdező kommentje:
A lányom most 5 hónapos.
2008. máj. 28. 11:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok példát hallottam erre, hogy szülés után már nem kívánja a szexet a nő. Szerintem valahogy meg kéne ezt oldani mert a párodnak előbb-utóbb szüksége lesz a szexre, nehogy másfelé kacsingasson ez miatt.Ha kell fordulj dokihoz! Neked is jobb lesz!
2008. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Menj el orvoshoz - és addig is kedveskedj a párodnak, ahogy tudsz. Simogasd, stb... adj egy kis tejet neki, ha szereti, és van elég.
2008. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
követned kellene egy rendszert : Baba eszik, baba játszik, baba alszik naponta többször ebben a sorrendben. Amíg alszik csak te vagy!! Nem kell benézegetni mindig mit csinál , mert alszik , ha kicsit sír , majd abbahagyja, persze ne 20 percig.. na és este amikor kéne aludnia , akkor te vagy és a párod... csak erre gondolj... Már öt hónapos azért tud egyedül éjszakázni..
2008. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De a kedveskedéshez sincs kedvem. Még bírja a párom. A kicsi nem zavar be, fizigailag biztos nem, de tudatilag sem. Nem a létezése miatt nem kívánom a szexet. :(
2008. máj. 28. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Evés közbe jön meg az étvágy! Erőltetned kell, nincs mese, kettőtökért muszáj.
2008. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha semmihez sincs kedved - olyan szinten, hogy még kedveskedni sem bírsz neki - akkor menj el orvoshoz. Lehet valami hormonzavar, vagy depresszió.
2008. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!