Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnam jobban felizgatni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam jobban felizgatni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjuk egymast a baratnommel mar 8honapja. De a szex megsem mukodik jol. Nem tud elelvezni es sokszor azt mondja fel sem izgul igazan. Mit tegyek hogy o is jobban elvezze a szexet? 28F

2015. aug. 2. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan fiú akivel nem indultam be egy kicsit sem, mind1 micsinált
2015. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szopkodd a fülcimpáját
2015. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat! Viccen kívül, ez a legfontosabb első lépés ahhoz, hogy megismerd az igényeit, és kiderüljön, mire vágyik, mi esne jól neki! Az sem ciki, ha megkéred, adjon nyugodtan instrukciókat élesben is, akár mutassa meg, hogy esne neki a legjobban! Egyébként ha magának csinálja, attól felizgul, elélvez?
2015. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, ez nehéz kérdés. Számomra nagyon furcsa, hogy nem indul be rád, akivel 8 hónapja együtt van és szeret. Mi a párommal 4 éve vagyunk együtt és a mai napig, hozzám se kell érnie vagy mondania valamit ahhoz, hogy felizguljak. ez már az elején is így volt? Ha igen és azóta sem változott a dolog, akkor én hagynám a kapcsolatot. Ha az elején még megvolt a szikra és közben tűnt el szexuális téren, akkor tényleg rátok fér egy tartalmas beszélgetés. Lehet, hogy nem jó neki veled a szex, lehet, hogy még sosem volt jó tapasztalata ilyen téren, csak nem mer róla beszélni
2015. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajaj, valószínűleg nem jól működik a "kémia".
2015. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!