Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok-Nok! Mennyiert fekudnet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok-Nok! Mennyiert fekudnetek le egy fiuval? Oszinten

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem feküdnék le senkivel pénzért. Őszintén, még rohadt sok pénzért sem. Miért? Mert én nem árazom be a testemet és szolgáltatom ki anyagiakért. Ennyi.
2015. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
#1 adom!! Teljesen igaza van!
2015. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

1 esnek igaza van.

Inkább mind feküdjön le velem! És fizessen is érte! (1es, te kapsz majd 5ezer Forint engedményt ;)

2015. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem van az a kétségbeesési szint, amikor elgondolkodnék bizonyos összegen, de ahhoz nagyon-nagyon mélyre kellene csúsznom, lemondanom a büszkeségemről és eladnom a lelkem. Viszont nem prűdösködöm egyből, mint a legtőbb nő, nekem ez a véleményem. Privátot, könyörgöm, ne írjatok.
2015. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Én még ha nagyon mélyre süllyednék sem. Akkor inkább elmegyek utcát seperni, vagy belépek a hadseregbe vagy bármi mást. MOndjuk ez engem nem fenyeget, mert az aki már jól tud egy-két idegen nyelven, olyanon ami hasznos és ahol ennek van gazadsági potenciálja, mint pl az angol vagy a német, és ha van egy kis esze és kitartása, az tud boldogulni. Mondjuk németül csak pár mondatot tudok :) Első voltam.
2015. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
mindenki teszi itt a jókislányt, de ha valaki odamenne hozzá h tessék itt van 50milla egy estéért senki nem mondana nemet..
2015. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Semmi pénzért, őszintén. Szembe köpném magam a tükörben, ha ilyent tennék. Pedig nem vagyok prűd, egyáltalán.
2015. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Szimpátiától függően pár 100 000 - pár milió
2015. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén? Ha tetszik a pasi, akkor egy milla környékén megegyezhetnénk. Nem azért mert nincsenek erkölcseim, vagy mert prosti vagyok. Szimplán csak mert jó pasival ingyen is lefeküdnék (szingli vagyok), de ha már hasznom is lehet belőle, akkor legyen is. :DD

L

2015. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ,hogy szimpatikus-e...50.000-határ a csillagos ég
2015. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!