Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi arról a véleményetek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi arról a véleményetek ha valakinek szeretője van?

Figyelt kérdés
Férfi vagy nö az mindegy

2015. aug. 3. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem élek ilyesmivel, de szerintem mindenkinek a magánügye. Egyébként is, amíg nem tudom hogy valakinek miért van szeretője, nem ítélkezem.
2015. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek magánügye, hogy mit csinál és mit nem... Én házas vagyok, a szex nem túl jó...most már nem is tűnik olyan rossz ötletnek...
2015. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolat nem működik,akkor meg kell próbálni helyre hozni.Ha eme nem sikerül,akkor legyen szakítás,elválás,de ne megcsalás,mert az undorító!A szakítás után mindkét fél azt csinál,amit akar,de könyörgöm,ne szégyenítsük már meg a másikat,akit eddig állítólag szerettünk.Ennyi tiszteletet megérdemel.Perzse ehhez az ő hűsége is kell.
2015. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves az illető? Permanens szeretőtartó, vagy csak véletlenül belebotlott a bérszámfejtő Gizikébe?
2015. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
61%

Undorito dolog. 15 eves vagyok, es a csalad ez miatt ment tonkre. Lehet, hogy izgalmas kis jatek az egyik oldalrol, de a masikon pedug tobb eletet rombol le, a pokol melyere rugdossa oket.

En ugy gondolom ha valami nem mukodik helyre kell hozni, de ha nem megy akkor meg ki kell lepni. Ne tarts ket vasat a tuzbe, mert marhara megegeted magad egyszer.

2015. aug. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szubjektiv. Akkor jo ha nekem van... Ha az asszonynak akkor nem olyan jo... Xd
2015. aug. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki párt választ,akkor tartson ki mellette!

Szerető ne legyen az életében.

Az már akkor rég be nem kapcsolat.

Ezen rengeteg embernek el kellene gondolkodni.

ÁTÉRTÉKELVE

Azt az egy pár óra boldogságot,amit a szerető tud adni,és azt a hihetetlen fájdalmat,amit a társunk ezáltal átélne.

2015. aug. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés... Alapvetően elitelem 100%-ban

de

1) mindenki magánügye, az okokat sem tudjuk

2) szerintem az, hogy lefekszel valakivel és hogy szeretsz valakit, nem feltétlenül egyezik... ez csak az én véleményem

2015. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
30 alatt nagyjából mindenki úgy gondolkodik, mint te, kedves 5-ös. De ebből ne vonjál le messzemenő követeztetéseket. Várjál az ítélkezéssel mondjuk úgy 25 évet.
2015. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!