Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi a titkuk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a titkuk a szexi, erotikus kisugárzású lányoknak? Hogy csinálják? Folyton a szexre gondolnak és ettől az erős szexuális kisugárzás?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy valaki szép, de nem szexi. Van olyan, hogy valaki csúnyácska, de mégis szexi, kívánatos és tapadnak rá a pasik. Szóval, ez nem a szépségtől függ, hanem valami mástól, de mitől? Melyik a nagyobb érték egy férfi szemében: a szexi kisugárzás vagy a szépség?

2015. aug. 3. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom én nem vagyok szép, bár a párom szerint az vagyok, de van szexuális kisugárzásom...ha most szűz lennék, nem hinnék el. De nem tudom mitől függ
2015. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs szexi kisugárzásom, kifejezetten visszahúzódó, szerény vagyok, mégis tapadnak a pasik. Szerintem nyitottság kérdése inkább, akin érzik, hogy nem akar ismerkedni, zárkózott, annál minek próbálkoznának, hiszen ki vágyik kudarcra?
2015. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak Kiskegyed-pletyka, de én azt hallottam, ez tudatalatt működik, meghozza a csípő és derék arany alapján tartunk valakit szexinek. Minél jobb az arany annál tökéletesebb a gyerek kihordasara, s vonzó lesz szexuálisan. Aztán ki tudja
2015. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, ebben lehet, hogy van valami, mert nekem széles a csípőm, és ragadnak rám a pasik, de nem mondanám magamat szépnek :D

Arról nem is beszélve, hogy 23 évesen szűz vagyok, és senki nem hiszi el... Tényleg azt mondják, hogy erős szexuális kisugárzásom van, de fogalmam sincs, miért. Pedig nem titkolom, hogy szűz vagyok. Mármint nem híresztelem fűnek-fának, de ha rákérdeznek valamilyen oknál fogva, akkor megmondom az őszuintét.

2015. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Folyton a szexre gondolnak és ettől az erős szexuális kisugárzás?"


szerintem igen

2015. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erős a szexuális kisugárzásom. És nem azért mert folyton a szexre gondolok :D Szerintem ez az önbizalom és a határozottság miatt van. Elhiszem hogy szexi vagyok és elhiszem hogy minden srácot eltudok csábítani és mivel ezt én elhiszem elgiszi mindenki más. Ilyen egyszerű :)
2015. aug. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!