Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden nagy mell ilyen ami,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nagy mell ilyen ami, nem szilikon?

Figyelt kérdés

Először voltam olyan igazi nagymellű nővel, hát nem volt valami guszta látvány, azt hittem majd jobban izgat. Amikor hanyatt feküdt a mellei rendesen lecsúsztak a hónalja mellé, ráadásul hatalmas idomtalan parizer bimbói is voltak. Mondtam inkább csináljuk kutyába (úgy nem látom).

Általában minden nagycsöcsűnél ez várható? Mert ha igen visszatérek a normál méretűekhez.


2015. aug. 3. 19:19
 1/8 Gordon70 ***** válasza:
74%
idióta balfax vagy
2015. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem C és D közt van a méretem, de a mellbimbóm nem nagy, és ha lefekszem nem folyik sehová.

Ez inkább genetika, egy kis mell is lehet lógós.

2015. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

nagyméretű(parizer) bimbóudvara lehet olyannak is,akinek kicsik a mellei!!!!


általában,ha hanyattfekszik egy hölgy,kicsit oldalra csúsznak a cicik,ha a hónaljáig elér,akkor lehet tényleg olyan nagy a méret és a forma, hogy előfordul, DE nem mindegyiknek olyan!


persze a szilikon mellek általában felfelé néznek,és kutyapózban lefelé sem lógnak!


Neked vagy több tapasztalat kellene,mielőtt véleményt formálsz, hogy legközelebb ne legyen ekkora csalódás!(ha lesz elég tapasztalatod,már szex előtt tudni fogod,milyenek a cickók)

2015. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt nekem is nagymellű nőm, aztán mikor levette a melltartót, az bizony majdnem ugyanúgy állt, és nagyon szép bimbója és bimbóudvara volt.


Vagyis nem minden nagy mell "folyik" szét.

2015. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd az elérhetőségét.
2015. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van akinek nagyon jól áll.
2015. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És mi a baj a nagy méretű bimbóudvarral? Sokkal izgibb, mint a pici.
2015. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem nemcsak nagy mellű volt hanem kövér is.

én csak egy nagy mellű lánnyal voltam,neki nem csuszott a honaljáig,neki úgy elterült.

2015. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!