Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, elfogadhatóbb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, elfogadhatóbb az számotokra, ha a párotok gyerekszülés után csináltat szilikonmelleket?

Figyelt kérdés
...és szoptatási idôszak után. És kérlek, ne gyertek azzal, hogy ha a férjének/barátjának eddig is tetszett így, meg így szereti akkor minek. Mondjuk mert a nô sportol is és szereti nézegetni a tökéletes alakját a tükörben, talán ezért.

2015. jún. 8. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Hetero no vagyok. Rajongok a nagy szilikonmellekert! Mindig szivesen megnezem! Es a pasik is imadjak a feszes szilikonmelleket. Szoval en orulok, ha azonnal megcsinaltatod! N
2015. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Két gyereket szeretnénk a párommal. Ha túl vagyok a szoptatási időszakon, akkor fel szeretném varratni őket. Szilikon nem kell, teljesen feleslegesnek gondolom, de a tartása biztos nem lesz olyan 2 gyerek után és ezen szeretnék változtatni. A párom maximálisan támogatna benne, ebben biztos vagyok.
2015. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem fogadom el a mű dolgokat, szóval ezt sem. Egy normális nő nem is csináltatna műmelleket magának, mert képes elfogadni azt is ami van neki. Egy természetes lógós, kisebb, bármilyen még mindig jobb mint az ami nem is a sajátja.
2015. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A fülbevaló se a test része mégis sok nô hordja..
2015. jún. 8. 13:20
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
a szilikon mell nekem egyáltalán nem jön be...
2015. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Mindenki addig pampog, hogy nem jon be a szilikon, amig meg nem latja eloben. Onnantol mindig elfelejtIk ezeket az eloiteleteket a pasik. Mert egyszeruen szexi!
2015. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint írtózom a mű dolgoktól. Szóval én sem előtte sem utána nem támogatnám.
2015. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj megegyezést. Sokféle ember van. Nézni egy dolog, fogni még egy. Nézni annyit néz az ember, amennyit csak akar. De vannak, akiknek mindegy, mi van a kezükben (), és vannak, akiknek nem. Az egyik támogatni fogja, másik nem.

De ha jól értem, itt nem erről van szó. Te magadat szereted nézegetni. Az más, akkor te döntöd el, mit szeretsz.

2015. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
Azonnal elhagynám. Egyrészt a szilikonmell ocsmány, másrészt csak az ócska ri bancok csináltatnak ilyet.
2015. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Azonnal elhagynád? Igazán jó férj lehetsz...jóban rosszban.. Tudod kinek kéne ilyen szar ember..
2015. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!