Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hiányzik egy kis maszti/vag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hiányzik egy kis maszti/vagy szex és bent vagy a munkahelyeden, vagy egész nap úton vagy, vagy társaságban mit teszel?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 15:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

Ha nagyon kibírhatatlan---> irány a mosdó!


Utána meg még a kedvem is jobb dolgozni, plusz nyugodtabb az ember :)

2015. aug. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 balkalolka ***** válasza:
87%
Ki lehet várni, a főnök előbb-utóbb lebasz valamiért. :)
2015. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
priviben leírhatom
2015. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a negyedikkel!
2015. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem is jön rám az utcán vagy a munkahelyemen lol

Egyébként igen, önuralom... Nem olyan kibírhatatlan dolog ez, nem vagyunk állatok - mint ahogy azt már írták előttem.

2015. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer a tanáriban már nem bírtam magammal, és amikor a kollégák órán voltak, lassan benyúltam az asztal alá, és a szoknyámat felemelve elkezdtem magamat izgatni. Szerencsére olyan az asztal, hogy senki sem lát mögé, ha véletlenül be is jött volna valaki. Sikerült is elmenni, és egy kéjes halk sikoly hagyta el ajkaimat. Ekkor megnyugodva hátradőltem, majd lassan megfordultam, és akkor vettem észre, hogy az újonnan felvett szende fiatal fiú számtech tanár két padsorral mögöttem ül, és a 10 dioptriás szemüvegével maga elé meredve lázasan és elpirulva körmöl valamit a szamárfüles franciakockás füzetébe.
2015. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Ildikó: minden vágyam egy ilyen nyitott tanárnő.

És egyik nagy élményét szerezted a tanárfiúnak hidd el.


Lett utána valami a viszonyotokban?

2015. dec. 7. 22:22
 18/20 anonim ***** válasza:
Semmi mert kirúgták, emaileket írt a diáklányoknak.
2015. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én csaptam már ki vonaton éjszaka de nem látták
2015. dec. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Buszon, munkahelyen, suliban, étteremben, fagyizóban, vendégségben, bnővel szaunában, utcán... csak a higiéniára és arra figyelek hogy észre ne vegyenek, semmi gond nincs ezzel, fő a testi+lelki egészség! A frigidek meg kapják össze magukat, egy kis mókával még talán megelőzhető a rák... ;)
2016. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!