Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már valaki Swinger klubban? Én 25 éves lány vagyok és érdekelne a dolog. Valaki mesélne róla pár szót, hogy kinek mi a tapasztalata? Kor is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Ismerősöm bement kíváncsiságból azt mondta az egy olyan hely ahol ge*ciundorító emberek ba*sznak náluknál még undorítóbbakat. :D De ahogy érzed
2015. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Én ugyan még nem voltam, de az 1-nek igaza lehet. Ugyanis általában 40 felett szokott ez megfordulni az emberek fejében, amikor már 10-20 éves kapcsolatban unják egymással a szexet. Szóval az már egy 20 éves lánynak biztos undorító, nem is értem ilyen fiatalon hogy jutott eszedbe. Viszont neked biztos nagy sikered lenne.
2015. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Aki nem volt az miért magyaráz????


Nos valóban az átlagkorosztály 30-40 körül van de igényes , szép emberek és sokkal kultúráltabbak mint itt a gyk-n a mai 20-asok. Fiatal srácok 25 körül is szoktak lenni 30-40es dögös asszonyok és párjaik akik szintén adnak magukra.

Hidd el nincs ott undorító dolog (persze én arról a 3-4 klubról beszélek ami hivatalos)


Azért menj párral még ha alkalmi is hogy támogassátok egymást a feloldódásig

2015. aug. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. aug. 5. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!