Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belepisiltem a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belepisiltem a barátnőm hüvelyébe. Lehet valami baj? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Ne menjünk bele, így alakult, belepisiltem a barátnőm hüvelyébe, azóta kimosta 2szer zuhany alatt.

Én sok vizet ittam előtte (1 L)

Olvastam, hogy volt már akik próbálták, hogy lett e baj belőle?



2015. aug. 4. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy jót tesz
2015. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2015. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem volt baj belőle
2015. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem, mert én már olyat éltem át, hogy orgazmus közben neki jött meg a pisilés, és be is pisilt.


szóval ha az én farkincámnak ettől nem lett baja, akkor ez fordítva sem okozhat gondot. Bár átmeneti problémák lehetnek, viszketés, maró érzés stb.


De mondjuk hosszútávú pisilés már árt.

2015. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy csináltad? Megbeszéltétek? Nem lesz baja a pisitől, nem kell aggódni!
2015. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
hát ez részegen nagyon megnevettetett
2015. aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 a farkad vizelésre való, ellentétben a női méhhel (hányadikos biológia is ez?)


Elég sok dologtól állhat fenn a fertőzésveszély, pláne ilyen érzékeny területen.

Ha lehet, legközelebb ne pisilj bele a barátnődbe.

2015. aug. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A hüvely nyálkahártyájának "élővilága" még normál esetben is igen sérülékeny egyensúlyban van. Ezt az egyensúlyi állapotot nem nehéz felborítani, főleg ha egy végképp "testidegen" anyaggal kerül kölcsönhatásba. Tehát jelen esetben egy olyan cselekménnyel, aminek még ráadásul az "élvezeti értéke" is vitatható, csak a fertőzés bekövetkezésének veszélyét növeltétek.


Ha már annyira a pisiszex hívei vagytok, akkor legközelebb "csak" a külső nemi szerveket vizeld le, de kerüld a hüvelyt. Ez a rész utána könnyen lemosható és kevésbé "sérülékeny"!

Ugyszintén a pénisz sem túl érzékeny, tehát ha akarod a barátnőd is lepisilheti a tiedét!

2015. aug. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2015. aug. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez mégis hogy történt? Nekem teljesen álló f.rokkal szinte lehetetlen vizelnem, véletlenül meg biztos nem megy...

Egyet értek az előttem szólókkal, ne ismételjétek meg, a női hüvely amúgy is elég érzékeny a fertőzésekre, főleg, ha szex közben még hámsérülések is keletkeznek rajta, ami alapból nem gond, de nem oda illő anyag már gondot okozhat...

2015. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!