Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy valakinek 23/8 legyen a mérete?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Láttam már olyat, szóval igen.
2015. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nagyon fájdalmas lenne vele a szex?
2015. aug. 5. 16:02
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Annyira bírom, hogy itt mindenki collstock-kal meg tolómércével jár szexelni. Én a saját farkamról sem tudom, mekkora, és eddig egy csaj sem kérdezte meg, akivel lefeküdtem. És így sem panaszkodtak, nahát!
2015. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
nekem is épp ennyi. sok csaj ezt nem meri bevállalni már
2015. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és mutatsz képet ? Nem nagyon tudom elhinni, hogy mostanában komolyan ilyen sok nagyméretű csávó került elő a semmiből. Már több a "túl nagy a péniszem" című kérdés mint az, hogy "kicsi a péniszem?" :D
2015. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem 14/4
2015. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 RRR ***** válasza:

ja

és ha még ráköt egy kilós súlyt, akkor 1m is lehet:DDD

2015. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
8centi vastag az kamu.
2015. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 9 centi vastag. Még nem találtam lányt aki befogadna. Ritka de nagy büntetés.
2015. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Orfeus ***** válasza:

Nem tudom hogy kell mérni az a baj. Én úgy mértem hogy hosszra 19 centi ami korrektnek tűnik. Aztán meg körbe mértem le azzal a szalaggal amivel a mellbőséget stb-t mérik, és körbe 14 centi volt pontosan.... Szóval nem tudom hogy az ilyen 4-8-asokat mikor írjátok, hogy méritek le, én körbe mértem, elm úgy kell nem?


Azt tudom h elég vastag mert mindeggyik lánynál bajba voltam, elég kellemetlen egyébként, de ez mennyire lenne valós amúgy? vagy nem körbe kell mérni?


22F

2015. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!